First Color virüs | Güncelleme

PUP

First Color virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu First Color virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Eğer monitörünüzün aniden ticari açılan reklam sesleri tarafından sular altında, bu kötü amaçlı bir uygulama zaten sistemde var olduğunu kesindir. Böyle bir program First Color ve benzer şekilde diğer olası istenmeyen programları için (yavru), bu tipik bir reklam destekli uygulama.

First Color tanınmış SuperWeb ailesine ait. Bu isim size tanıdık geliyorsa, çünkü onlar bir ve aynı gruptan gelir birçok diğer kötü niyetli uygulamaları olduğunu. Bunlar arasında SiteSimple, Digi hulasa ve diğer bilgisayar programı hangi iznini olmadan sistem girin bir sürü vardır. Orada nedeniyle gerçeğini hiçbir yolu tarif etmek download kaynak First Color için bu program bilgisayarınızı başka bir şekilde sızmış kesindir.

Hatırlamak istediğin sen asla First Color güven ve silmek o–dan senin PC en kısa zamanda bu. Diğer durumda, yavru fok çeşitli güvenlik sorunlarına neden, sistem gürültüyle çarpmak sık ve bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde yavaş. Buna ek olarak, First Color diğer tehlikeli enfeksiyonlara sistem üzerine izin verebilirim.

Benzer şekilde diğer kötü niyetli uygulamaları, First Color sen download o bile farkında olmadan başarabilir miyim usta. Çoğu zaman, yavru fok diğer ücretsiz sağlanan PC girer ve çoklu başlangıç monitörünüzde gösterilen reklamlar kadar varlığını gizli tutar. Çünkü bu en kolay erişim gibi seyahat etmek malware ile birlikte freeware genellikle işaret sistemi için aslında, bu hiç alışılmadık değil.

First Color Ayrıca sahte bir sistem veya program güncelleme olarak oluşturabilir. Java veya Adobe Flash Player güncelliyoruz düşünürken, örneğin, aslında yeşil ışık tehlikeli ve zararlı bir yavru araç veriyorsun. Fazladan dikkat baş ağrısı ve sorunları bir sürü kaydedebilirsiniz ve belki de First Color ile anlaşma ve onun herhangi bir zamanda büyümek yığın günlük messes olmayacak hatırlamaya çalış. Böylece, bilgisayar kullanıcıları kendi makinelerine yeni yazılım yükleme sırasında çok dikkatli olmalı ve programın Kur Sihirbazı tarafından sağlanan koşul ve şartları okuyun.

Sürede First Color infiltratlar olarak virtual machine, web tarayıcınızı kullanarak ticari reklam tonlarını sel başlar. Ne yazık ki, bu reklamlar tamamen vardır gerçeği dışında onlar ana nedeni neden senin bilgisayar alır daha yavaş, sık sistem gürültüyle çarpmak karşılaşır ve kişisel güvenliğinizi ciddi tehdit işe yaramazsınız. First Color tarafından sağlanan herhangi bir bağlantıyı tıklatırsanız, Ayrıca, sen büyük olasılıkla bilgisayarınızı malware ile enfekte olan kötü amaçlı bir Web sitesine yönlendirilebiliyordu. Bu nedenlerden dolayı First Color sanal makineden kaldırma önemle önerilir.

Monitörünüzle birlikte çok sayıda ticari sel dışında reklam, First Color sanal etkinliklerinizi izleme ve gözatma geçmişinizi kaydetmesini verebilir. Bir kez yavru fok hakkında yeterli veri toplar, sanal ilgi ve tercihlerini yapmak için açmadan ilgili özelleştirilmiş reklamlar ile vermeye başlar. Yaptığınız her tıklama programın saklanıyor üçüncü kişilere kar getiriyor ve varlığını devam ediyor. Bunu olmasını önlemek ve sistem güvenliğinizi korumak istiyorsanız, First Color bilgisayarınızdan hemen kaldırmalısınız.

First Color virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala First Color virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *