FastDataX virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

FastDataX virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu FastDataX virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

FastDataX zevk sahip sisteminizde bir program değildir. Ne yararlı ne de yararlı. Aslında, bu yardımcı programı adware ailesinin bir üyesidir. Evet, bir enfeksiyon ve en kısa zamanda makinenizden kaldırmak gerek. Burada iyi haber bir nispeten kolay ile parazit mücadele sıkışmış olmasıdır. Sen çok daha tehlikeli bir Truva atı veya ransomware enfeksiyon gibi ile enfekte gerçektir. Ancak, bu olması size adware zararsız olduğunu yapmak izin vermeyin. Bu değil.

hasar FastDataX nedenleri ve gemide daha fazla sorun geçirdiği daha fazla zaman size atar. Hızlı hareket ve en kısa zamanda FastDataX spot tedbirleri almak. Onun tam gözlemliyor spot bulmak ve kontrolden çıkmadan silin. Er ya da geç olacak ve o zaman bu konuda bir şey daha önce başarmış değil pişman olmayacaksınız.

Başarılı bir yüklemesinin ardından, adware, sonra tarayıcılar gider. Hepsini. Kullanmak için bile bir tek güvenilir tarayıcı yok bu yüzden bunu bu sinir bozucu uzantısı her birine ekler. Hepsi bulaşmış ve reklamlar ile enjekte. Şu andan itibaren online faaliyetleri bir kabus açmak. Değil tek bir online taşımak, kesintisiz bırakılır. Belgili tanımlık adware her zaman senin makine normalde kullanarak önlemek içindir.

Online gitmek her zaman, tüm ekranı tamamen sayfaların içeriği engelleme gözlerinin önünde haşhaş sayısız reklam ile kaplıdır. Hatta hangi reklam ücretsiz eskiden siteleri reklamları tüm şekil ve formları ağır değildir. Neden o kadar çok ve çok kalıcı reklamlar? Bir amaca hizmet ediyorlar. Belgili tanımlık kesmek belgili tanımlık adware arkasında onları pay-per-click gelir yapmak için kullanın. Her biri bir reklamı tıklama onların cep doldurur. Başka bir deyişle, crooks’sponsor ol. Henüz, bu kadar değil.

Tıklatarak, senin çıkmaz kötüleşen riske. Gördüğünüz reklam güvenilir olmak değildir vardır. Güvenilir değiller. Bunların çoğu bozuk ve kötü amaçlı yazılım teslim. Böyle bir reklamı tek bir tıklama daha fazla zararlıları zaten virüslü makinenizde davet etmen yeter. Ayrıca, sen-ebilmek kaçmak tıklayarak sanmıyorum. Reklamlar çok kaçınma PC’nizi hiç kullanmadığınız için eşit olur. Onlardan kurtulmak için yapabileceğiniz tek şey onların kaynak, yani reklam yazılımını kaldırmaktır. O gidince, reklamlara da yok olacaktır. Değil israf zaman tartışmalar ama pis haşere bulmak ve bir kez ve herkes için makinenizden kaldırmak. Bunu el ile yapmak için bu makalenin sonundaki bizim kaldırma kılavuzu izleyin.

Nasıl FastDataX mi senin bilgisayar girin? Bu sorunun cevabını gibi değil ama yüklü olan sendin. İstemeden, tabii ki. Sen fark dikkati de enfeksiyon seni oyuna getirdi. Muhtemelen başka bir ücretsiz programa PC’NİZDE yüklü web üzerinde birlikte olduğunu ancak yükleme işlemi sırasında dikkat etmedim. Bu klasik bir hatadır. Bu tekrar, ama yapmayın.

Yazılım yüklediğinizde, Kurulum Sihirbazı’ndaki özel ayarları için her zaman tercih. Ayrıca ekli bazı uygulamalar vardı programa da olup olmadığını denetlemek izin yükleme hiç niyetim. Evet ise, devam etmeden önce bunları kaldırın. Bunlar genellikle kötü niyetli ve ileride sorunlara neden olur. Onlara girme izin vermeyin. Enfeksiyon önleme daha sonra bununla ilgili daha çok daha kolaydır.

FastDataX virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala FastDataX virüs–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *