Fastcanary virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Fastcanary Virus

Fastcanary virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Fastcanary virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Sık sık Fastcanary .com Web sayfasına yönlendirildi mı? Tarayıcı tarayıcı korsanı tarafından enfekte olmuştur çünkü. Aynı zamanda bir gaspçı varlığı gösterir diğer belirti olduğunda, ana sayfa ve arama sağlayıcınız ile aynı sitede yerini almış. Dahası, bu sinir bozucu cyber parazit kurbanları da çok sayıda müdahaleci reklam ve genellikle tartışmalı özel indirimler, özel satış, kuponlar, indirim yanı sıra yanıp sönen mesaj uyarıları teşvik, güncelleştirme sahte açılır pencereleri ile alı istek veya sahte yeni araçlar.

Kullanıcı reklamı yapılan içerik önceki onların aramak için bir şekilde bağlanır veya ziyaret edilen sayfalar fark edeceksiniz. Reklamlara özellikle göre zaten elde edilen tarama geçmişi ve arama sorguları korsanı tarafından hedef olacak çünkü. Görüntülenen reklamlar ve böylece her iki hacker arkasında malware ve reklamı yapılan Web siteleri için ödeme tıklama başına gelir oluşturmak için açılır pencereleri tıklayarak içine kullanıcı kandırmak için amaçtır.

Tarayıcı korsanları hakkında merak nedir onlar sadece kötü niyetli uygulamaları olmasıdır. Onlar gerçek virüs değildir. Hava korsanı ‘bilgisayarınızı kesmek yok’. Onlar sadece İzninizle, bilgisayarınızın içinde alabilirsiniz. Sık sık, kullanıcıların spam e-postaları açtığınızda olur ki. Özellikle varsa ekleri veya yürütülebilir dosyalar içeriğini bilmediğiniz gönderenlerden gelen mektupları almak veya e-posta için şüpheli görünüyorsa, açmadan karşı tavsiye ederiz. Sahte güncelleştirme isteklerini, yazılım donatılacak, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, başka yollarla korsanının dağıtımları dahil vb

Remove Fastcanary Virus
The Fastcanary Virus

konuşan çok bakarlarsa reklamlar, gerçek, onlar ihbarı. Ayrıca, internetten indirdiğiniz yazılım yüklemeye çalışıyorsanız, özel veya Kur Sihirbazı’ndaki Gelişmiş mod için tercih öneririz. Korunmaya devam ve siber suçlular tarafından küme bir kötü niyetli tuzağına düşmemesi istediğinizde durum tespiti anahtarıdır. Bu tavsiye bu kez yazılım demetleri gizlenir ve hızlı yükleme için tercih Eğer görülemez ek yazılım yüklemeyin sağlayacaktır.

Tarayıcı korsanları sadece tarayıcılar enfekte olduğu bilinmektedir korkma. Ancak, bu onları zararsız yapmaz. Tam tersi. Eğer çok fazla zarar, yapma yeteneğine sahip oldukları izin katılımsız. Üstünde senin PC bir tarayıcı korsanının varlığı fark ederseniz, çabuk, daha önce kişisel bilgilerinizi gibi davranmamız gerekiyor ama parola, oturum açma kimliği, sınırlı değil kredi kartı numaraları, banka hesap kimlik bilgileri, vb çalıntı.

Sen diğer virüs Trojan, ransomware, worms, spyware, adware ve diğerleri gibi almak bulaştırmak ki bir olasılık vardır. Bunu önlemek için virüslü reklamları tıklatmalısınız değil. Ama bu zor bir görev olarak kanıtlamak. Tek yolu senin güvenliğini sağlamak ve gizlilik bu kötü tarayıcı korsanının bilgisayarınızdan kaldırmak etmektir. Dahası, o kadar çok reklam görüntüleme Tarayıcınız yavaş yapacak ve sonunda, o-ecek başlamak tamamen çalışmayı durana kadar gürültüyle çarpmak. Normal ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, biz ne kadar bu cyber parazit ile baş bulmak için bizim talimatları izleyin öneririz.

Fastcanary virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Fastcanary virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Fastcanary virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *