Extended Update virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

PUP
Remove Extended Update

Extended Update kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Extended Update kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Extended Update potansiyel olarak istenmeyen program gibi kimse ihtiyacı her/ onun bilgisayar kategorize. YAVRU sınıflandırılmış için temel nedeni herhangi bir izin için sormadan sistemine girmek için Extended Update yeteneğidir. Ayrıca, gerçek şu ki uygulama tarafından sağlanan hizmetleri güvenilir, bir garanti yoktur FlashBeat–dan senin PC en kısa zamanda kaldırılmalıdır gerçek bir kanıt var. Aksi takdirde, yavru fok kötü amaçlı yazılım dağıtım için kullanılabilir ve kişisel güvenliğinizi ciddi tehdit.

Extended Update temsil eden updatetask.exe dosyasıdır. Bu dosyanın adını şüpheli bir şey yok gibi bilgisayar kullanıcılarının bir tehdit veya güvenilmez bir bileşeni tanımlamak için olası değildir. Aslında, sadece bu depolandığı klasörde bulunsa kullanıcılar updatetask.exe fark ederdi. Yine de, Extended Update bağlı olabilir bir dizi farklı uygulamalar için bu nedenle hangi klasörde updatetask.exe olarak bulabilirsiniz bilmek mümkün değildir. Dosyayı bulmak durumunda, yine de, onu sistemden en kısa zamanda silmeniz gerekir.

Yavru fok Hoolapp tarafından geliştirilen ve Windows Kullanıcı hesabı denetimi değiştirebilir bir zamanlanmış görev olarak bilgisayarda yüklü. Üstünde senin PC Extended Update bırakırsanız, yavru fok çeşitli yazılım ve Hizmetleri yükseltmek için kullanılabilir.

Remove Extended Update
The Extended Update Virus

Extended Update hakkında bilmen gereken başka bir şey programın Internet’e bağlanma izniniz olmadan ve Windows otomatik olarak silinemez Güvenlik Duvarı ‘ nı özel durum eklemek yeteneğine sahip olmasıdır. Kullanarak web ve sizin bilginiz, Extended Update güncelleştirmeleri yüklemek için onun yetenek için ücretsiz erişimi güvenilir olmayan programların güncelleştirilmesi için kullanılabilir. Bu durumda, yavru fok kolayca sanal makineniz ve diğer zararlı yazılımlar izin verirsin. Böylece, bu adware uygulamanın kaldırılmasını şiddetle tavsiye edilir.

Çoğu bilgisayar kullanıcıları bu uygulama sistemlerinde varlığından bile bilmiyorum aslında bu nedeniyle Extended Update kaldırma daha karmaşık olduğunu unutmayın. Extended Update son derece gizli olan bu programın el kaldırma günlük bilgsayar kullanıcılar için en iyi seçenek değildir.

Her durumda, yavru, tarayıcı korsanları veya herhangi bir diğer bilgisayar enfeksiyonlar PC’NİZDE yüklü değilse, rahatsız edici, sessizce çalışan güncelleştirme dosyalarını de etkin olabilir biliyorum. Dosya adı rasgele nedeni updatetask.exe, tam konumunu bulmak zor olabilir unutmayın.

Ancak, sanal makine üzerinde dosya karşılaşma durumunda, aşağıdaki yönergeleri kullanarak kaldırmak deneyebilirsiniz. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Bunu bulmak ve silmek tüm varolan bir kez tehditler ve sisteminizi zararlı yazılımlara karşı her zaman koruyacak bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsiniz.

Extended Update kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Extended Update bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *