EnterDigital virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove EnterDigital Virus

EnterDigital virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu EnterDigital virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

EnterDigital kabul edilmez bir tehlikeli bilgisayar enfeksiyon, ancak, kesinlikle üstünde senin makine güvenli değil. Bu program bir adware kategorize edilmiş ve bu tür programlar ana amacı para almayı nedeniyle gerçeğini. EnterDigital tarafından çalmak, bankacılık ve diğer önemli bilgileri bunu ama bu kötü amaçlı Web sitelerine aktarabilirsiniz. Böylece, senin PC–dan en kısa zamanda EnterDigital silmeniz gerekir. Diğer durumda, büyük olasılıkla güvenlikle ilgili sorunları olacak.

Unutmayın EnterDigital sizin izniniz olmadan bilgisayarınıza sızmak yeteneğine sahiptir. Program – enterdigital .info, resmi web uygulaması için bir yolu tarif etmek download bağlantı sağlamıyor mu o bohça bilgisayar yazılımı yolu ile belgili tanımlık sistem girer açık bir işareti olduğu. Bu genellikle birlikte seyahat diğer ücretsiz programlar bir grubudur. Bu nedenle, yeni yazılım güvenilir olmayan herhangi bir üçüncü taraf Web sitelerinden yüklemelisiniz değil. Bu arada, eğer bunu fark EnterDigital olduğunu zaten mevcut üstünde senin sistem, sen hemen silmek zorunda.

Aynı şekilde diğer adware programları EnterDigital için çok sayıda müdahaleci açılır ve ticari reklam görüntüler. Bu uygulama SuperWeb adware aileden geliyor gibi oldukça öngörülebilir, sadece başka bir klon anahtar kireç kertenkele, Platamoose, Lampy Lighty veya kutusunu Rock programları gibi davranıyor. En kısa zamanda bir bilgisayarda, EnterDigital hemen yüklü bu nedenle, ana web tarayıcılar için – Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome uzantıları ekler.

Remove EnterDigital Virus
The EnterDigital Virus

Aslında, bazı göre araştırmalar, EnterDigital çalışmıyor Google Chrome, onun ana sayfasında sağlanan bilgileri bu belirtse program tüm önemli tarayıcılarla uyumludur. En büyük olasılıkla yeni Google Chrome sürümlerin engelleyen müdahaleci doğası nedeniyle uygulama demek. Her durumda, farkında olması gerekir EnterDigital bilgi toplar, tarama üzerinde hangi alışkanlıkları oldukça rahatsız edici olarak kabul edilir.

Aslında, bu yasadışı olarak programın kendisi için zararlı web sitelerine transfer etmez ama reklam tarafından sağlanan giden bağlantıları tıklarsanız, sisteminizi kolayca malware ile enfekte bir şey değil. Böylece, sen daha iyi EnterDigital–dan senin PC sistem temiz ve güvenli tutmak için kaldırmak.

Burada iyi haber EnterDigital zor bir süreç değildir. Aksine, el ile Denetim Masası üzerinden kaldırılabilir. Bu makalede feryat kaldırma yönergeleri bulunabilir. Bir reliablecomputer güvenlik uygulaması ile tarayarak diğer istenmeyen programları için makine kontrol etmeyi unutmayın. Güvenlik programı sadece EnterDigital silmek, ama aynı zamanda Kaldır PC tüm mevcut tehditlere.

EnterDigital virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala EnterDigital virüs–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *