Ecoencomputer virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Ecoencomputer Virus

Ecoencomputer virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Ecoencomputer virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Adware wreaks harap, kurbanın tarayıcılarda bir kötü cyber parazit var. Ecoencomputer adware enfeksiyonlar kategori son eklemeler biridir. Bu bir reklam görüntüleme aracı infiltre browser çevirmek amaçlamaktadır. Tüm formları-pop-up’lar, metin, tacizkar reklamlar çok büyük miktarda malware saldırılarına, Kullanıcı çevrilmişti kez afiş, uyarı iletileri yanıp sönüyor. Kötü amaçlı yazılımı bilgisayarda kalır daha fazla zaman daha fazla reklamların sayısı artıyor.

Dahası, adware yanı sıra gözatma geçmişinizi ve alışkanlıkları gibi kullanıcının web verilerini elde etmek için arama sorguları yeteneği vardır. Bu reklamlar, en kullanıcı tarafından tıkladım olasılığı çok özelleştirmek için yapılır. Burada amaç pay-per-click gelir oluşturmaktır.

Adware dağıtım araçlarının en yaygın spam e-postalar ve ekleri, sahte güncelleştirme isteklerini, şüpheli reklamlar ve bağlantılar, bohça bilgisayar yazılımı, vb dahil. Bir potansiyel siber enfeksiyondan güvenli olmak istiyorsan, çok dikkatli ve dikkatli olmak gerekir. Bilgisayarınızdaki bir programa güncelleştirmek varsa, gölgeli güncelleştirme bağlantısını takip etmeni çağrısı rasgele bir pop-up güvenen hatayı yapma. Bunun yerine, yalnızca lisanslı ve resmi kaynaklardan üzerinde güveniyor. Yazılım indirme birçok tehditleri gizler. Bu yüzden ekstra dikkatli olmak gerekir.

Remove Ecoencomputer Virus
The Ecoencomputer Virus

Yapılacak en akıllı şey bir Custom/ Gelişmiş yükleme için tercih etmektir. O nasıl kötü amaçlı yazılımların gizli ve ‘ek olarak’ listelenen görmek mümkün olacak. Herhangi bir ek program veya içindekiler içinde listelenen uygulamaları görürseniz seçimini kaldırmak için bizim okuyucu şiddetle tavsiye ederim.

Adware sadece görünüşte zararsız. Birçok Kullanıcı reklamları onlara zarar veremez düşünme hatasına düşer. Sadece kısmen doğru olabilir. Gördün mü, reklamların kendisi PC zarar veremez. Ama, üzerinde tıklattıysanız, onlar potansiyel kullanıcılar arka kapı kurbanın kişisel verileri ele geçirmek aramak kesmek için açabilirsiniz şüpheli ve genellikle tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yönlendirme.

Güvenli ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, bu pis haşere hemen bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir. Zaman israf sadece daha da kötüsü oluyor! Yakında, tamamen işe başarısız kadar tarayıcınızı düzgün, çalışmayı durdurur. Biz bu sataşmak adware kurtulmak için yardımcı olabilir. Sadece bizim ayrıntılı talimatları izleyin.

Ecoencomputer virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Ecoencomputer virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *