Dycler.gen virüs | Güncelleme

Adware

Dycler.gen kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Dycler.gen kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Dycler.gen bir adware parazit. Adware zararlıları inanılmaz çalmaktır. Tabii ki, onlar herhangi bir şekilde sizin için yararlı değildir. Dycler.gen farklı olmak için beklemeyin. Bu sadece onun geliştiriciler için faydalıdır. Ayrıca, seni aptal ve zararsız olduğunu düşünme sizi kandırmak belgili tanımlık adware kaldırmak kolay olduğu gerçeğini izin vermeyin. Bu değil. Zararsız cyber enfeksiyon böyle bir şey yok. Her biri sonunda kontrolden gider ve bu nedenleri sorunları yükselmek. Bu önlemek istiyorsanız, hemen harekete geçmeliyiz.

En kısa zamanda sisteminizdeki Dycler.gen reklam spot, eylemleri silmek için. Daha fazla zaman, daha müdahaleci harcıyor ve bu can sıkıcı olur. Bir kez varlığını farkında mısın, yani, onun tam saklanacak yer aramaya başlar. Bulduğunda, hemen kaldırın. Eğer yapmazsan pişman olmadan önce uzun sürmez. Adware tehditler tarama deneyimi tam bir karışıklık yapmak ve ayrıca malware riski ortaya çıkarmak. Dycler.gen farklı değil. Bu bazı geri dönüşümsüz hasara neden olur önce kurtul. Şimdi yap. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Adware’nın amacı onun sahipleri için ödeme tıklama başına gelir elde etmektir. Bu oluşturmak gerekiyor bunu yapmak için reklam sponsor oldu. Bu reklamları tıkladığınızda, crooks ödenir. Onlar ödeme daha iyi bir yere bir sayfa tıklayın ne zaman hangi sahip sizin izniniz olmadan yönlendirildi. Başka bir deyişle, tıklatarak siber bir sponsor olmak. “Neden tıklatın?” size sorabilir miyim? Akıllı soru. Belgili tanımlık adware bir şey şansa bırakmaz bu yüzden hayatta kalmak için tıklatmanız gerekir. Tıklamalarınızın sağlamak ihtiyacı var. Bunu nasıl yapıyor? Sana casuslar.

Reklam bombardımanı başlamadan önce zararlı onun ödev yapar. Sen çalışmalar ve ne gibi bulur. Bu cihazlar casusluk olarak, tarayıcınızın kullandığı ve ne sizin için arıyor öğrenir, ne sivri faiz, vb sayfa, en incelendi. Bir kez o Intel vardır, çekici bulacaksınız reklam oluşturur. Sen ürünleri, fırsatlar ve hangi ilginç bulacaksınız sunar gösterir. Bu şekilde, en az’ı tıklatın için cazip olacak zararlı garanti eder. Bunu yapma. Adware, gösterir bir şey güvenilir değil. Eğer sen tıkırtı, ya kötü amaçlı bir siteye enfeksiyonlar ile trimming yönlendirileceksiniz veya tehditler de reklamları gizlemek gibi sen hemen almak bulaştırmak.

Bu reklam ile her gün daha fazla alacak ve kaçınma sadece geçici bir çözümdür. Er ya da geç tıklamak. Adware tamamen kurtulmak için tüm müdahalelerine temelli kurtulmak için tek yolu bu. Ne yapman gerektiğini tam olarak bu. Belgili tanımlık adware kalıntıları, daha önce tarama deneyimi kaydedin ve bir sponsor hacker yapar. En kısa sürede silin. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl Dycler.gen ile sıkışmış almak? Kurbanların makineleri girmek için fark edilmeden, adware enfeksiyonlar için aldatıcı taktikler açın. Örneğin, bozuk siteler, kötü amaçlı reklamlar, spam e-postalar, sahte program ya da sistem güncelleştirmeleri, freeware/ shareware demetleri, doğrulanmamış download kaynak, vb saklanıyorlar. Eğer daha fazla dikkat Ancak, bu yöntemlerden hiçbiri çalışır. Dikkatsiz iseniz, temelde zararlıları sisteminizde körü körüne gördüğün her şeye tıklatıp okumadın şeylerle kabul davet ediyoruz. Bu bir hatadır. Senin makine güvenli tutmak istiyorsanız, uyanık olmak gerekir. Ayrıca, kendinize yardımcı olmak için güvenilir anti-malware app olsun. Her zaman güncel tutmak ve düzenli taramalar temiz olduğundan emin olmak için PC’nizin.

Dycler.gen Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Dycler.gen kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Dycler.gen–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *