Dollar Saver virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Dollar Saver tasarruf yardımcı olur iyi bir uygulama olarak sunulur. Program Kuponlar ile sağlamak için tasarlanmıştır ve çeşitli fırsatlar ve pazarlık avantajlarından yararlanabilir gösterir. Yine de, bu değil aslında ne Dollar Saver yaptığı iştir.

Aslında, bu uygulama internette gezinti çalışın her zaman monitör ile işe yaramaz açılan reklam ton basar bir potansiyel olarak istenmeyen program sınıflandırılır. Ya da içinde diğer kelime, Dollar Saver tipik adware bir uygulamadır. En kısa zamanda bu gerçeği fark, kristal berraklığında negatifleri pozitif çok ağır basar olur.

Gerçek şu ki Dollar Saver mu yalnızca sistem üzerinde daha fazla malware getiren yeteneğine sahip, güvenilir olmayan pop-up ile sağlar ama ayrıca aktivite tarama ve çalmak senin özel bilgi üzerinde casusluk tarafından kişisel güvenliğinizi tehdit ediyor. Tüm yukarıda belirtilen önlemek istemeniz durumunda–dan senin PC Dollar Saver en kısa zamanda silmek.

virtual machine sızmaya dağıtım için çeşitli yöntemler fark edilmeden Dollar Saver kullanır. Bu yöntemlerden en yaygın en kolay erişim noktası sağlayan freeware demetleri kullanmaktır. Çoğu bilgisayar kullanıcıları kez Genel Is Sartlari freeware’nın yükleme işlemi sırasında okuma atlayın ve sade bir şekilde acele her şeye katılıyorum. Ancak, bilmedikleri bu freeware onlar böylece kendi kurulum sırasında son derece dikkatli olmalıdır malware ile genellikle birlikte gerçektir.

Aslında, Dollar Saver sadece freeware-e doğru üstünde senin PC gizlice dayanmaz. Çoğu zaman, uygulama bozuk Web siteleri, bozuk bağlantıları ve spam e-posta eklerini almak için kullanır. Ayrıca, sahte bir sistem veya program güncelleme olarak oluşturabilir. Bu gerçekler göz önüne alındığında, orada birçok yolu Dollar Saver içine onun yüklemeye izin verme hüner görebilirsiniz. Bir şey kesinlikle emin – icar önlemek için yeni bilgisayar yazılımı üstünde senin bilgisayar yukarıya kurulurken çok dikkatli olmak gerekir rağmen herhangi bir kötü amaçlı yazılım inç

Tıpkı her reklam destekli uygulama, Dollar Saver vardır pay-per-click gelir elde etmek arkasında, faaliyetlerini devam etmek için üçüncü taraf için. Neden istenmeyen program monitör çok açılan reklam ile sel nedeni o. Sen tıkırtı üstünde, her reklam aracı saklanıyor insanlar için kar eşittir. Yine de, müdahaleci reklam endişelerinizi her şeyi hangi Dollar Saver neden olabilir karşılaştırıldığında en küçüğü olacak.

Adware uygulama tarama etkinliklerinizi izlemenize ve online her hareketini kaydetmek için yeteneğine sahiptir. Program senin hakkında yeterli bilgi topladıktan sonra bu söz konusu üçüncü taraflar, kim kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz gönderir. Bunu önlemek için yapmanız gereken tek şey Dollar Saver sanal makineden hemen kaldırmaktır. En kısa zamanda program kaldırılır, o göstermek belgili tanımlık ads iptal edilecektir.

Dollar Saver virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Dollar Saver virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Dollar Saver virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *