DNS Unlocker “Virüs” kaldırma

Adware
Remove DNS Unlocker

DNS Unlocker kaldırmanıza yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu DNS Unlocker kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışıyor.

Aniden web tarayıcınıza DNS Unlocker reklamları fark ise, berrak bir veya daha fazla reklam yazılımı programları PC’NİZDE mevcut. Bu durumda, adware ve bir gaspçı olduğunu. Çok üçüncü tarafların bu reklam platformu kendi ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullanın. Ancak, bu durumda, bilmen gereken bu üçüncü taraflar, sanal güvenliğinizi tehdit edebilir kötü amaçlı olarak var aslında nedir.

DNS Unlocker genellikle web tarayıcı ve arama motoru yerini alır ve bazı görünüşte yararlı uygulamalar veya güncelleştirmeler için bir program yüklemek için teklif tam ekranda gösterir. Ne yazık ki, çünkü onlar monitörünüzde her zaman görünür ve size tarama oturumları yavaş DNS Unlocker Reklamlar çok rahatsız edici. Onları, tarayıcı sel durdurmak için onları görünür ve en kısa zamanda sistemden kaldırmak neden programı bulmak.

Unutmayın DNS Unlocker Reklamlar için sanal etkinlik yakından ilgilidir. Bu nedenle, her zaman yabancı web siteleri freeware download, ya da aksi takdirde, adware, kaş kaçırmak veya diğer istenmeyen programları ile bilgisayarınızda sonunun senin olabileceğini çok dikkatli olmanız gerekir.

Adware uygulamalarını da açın ve download e-postaları spam için ek olarak, sistem sızmak, ya da bazen almak bulaştırmak için kötü amaçlı bir Web sitesi üzerinde arazi için yeterlidir. Ne web siteleri açık ve sistem malware koruma amacıyla elde içerik yazın bu nedenle son derece dikkatli olmak gerekir.

Remove DNS Unlocker
The DNS Unlocker Virus

DNS Unlocker Reklamlar hakkında bilmeniz gereken en önemli şey sadece müdahaleci, ama aynı zamanda potansiyel olarak tehlikeli oldukları için bunları göz ardı etmek var gerçektir. Zaten belirtildiği gibi bu reklamlar bilinmeyen üçüncü kişilere ait içeriği tanıtmak. Ne olursa olsun size sunulur, bir büyük ihtimal gerçek olmayacak anlamına gelir. Ne zaman bir uygulama veya güncelleştirmeleri önerilir ve onları indirmek karar, en büyük olasılıkla ne elde malware olacaktır unutmayın.

DNS Unlocker reklamlarla ilişkili başka bir ciddi sorun onlar için ilgili reklam yazılımı programları etkinliği olduğunu. Bir kez installed üstünde senin PC, bu uygulamalar, web kullanımını izleme başlayacak ve sanal etkinlik yavaş olacak. Bu durumda, geriye kalan tek şey adware program veya programlar,–dan senin sistem hemen silmektir. Bu şekilde, rahatsız edici açılır pencere reklamları hemen de kaybolur.

Neyse ki, DNS Unlocker kaldırılması zor bir süreç değildir. İlk olarak, onları oluşturan adware programı bulmak ve çıkarmak o–dan senin bilgisayar. Bu programı el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. El kaldırma yönergeleri sağlanan bu makalede feryat. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günlük.

DNS Unlocker kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala DNS Unlocker–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *