Digmine virüs | Güncelleme

Trojans

Digmine virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu Digmine virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Digmine en tehlikeli cyber enfeksiyon aile-Truva atları bir üyesidir. “Virüs” duyduklarında çoğu insanların kafasında Trojans düz gidin ve bunun için bir neden yoktur. Bu zararlıları ün hak edilmiş. Gemide bir Truva enfeksiyon istiyor hemen hemen her şeyi yapabilir geçiriyor ve en kötü yanı asla bilemezsiniz ne tam olarak yapmak için gidiyor. Hepsi hacker şu anda gerekenler üzerinde bağlıdır. Bu yüzden bu parazit karşı acil önlem önemlidir.

Eğer bilincinde iseniz bu Digmine olduğunu içinde senin sistem, kendini şanslı say. Karşı karşıya olduğunuzu bilmek gerekli önlemleri alma fırsatı sağlar. Ve bir zorunluluk vardır. En kısa zamanda senin makine enfekte fark, değil her zaman harcamak ama bulmak ve belgili tanımlık Trojan silin. Eğer gidersen, bu karara pişman önce uzun sürmez. Yani, kendine bir iyilik yap ve PC’nizi temiz. Digmine er öldü sen ve bilgisayarınız için daha iyi. Tartışmalar vaktimi harcama. Digmine kullanan her saniye neden olduğu zarar. Derhal kaldırın.

Dediğimiz gibi belgili tanımlık Trojan birçok kötü amaçlı özellikler sergiler. Her türlü hasar neden yapabiliyor. Örneğin, bir Trojan barındırma en yaygın sonuçları makinenizi Sabit çöküyor uğrar biridir. Sık sık underperform başlar. Her zaman kalıyor. O hiçbir belirgin nedenle yeniden doğmuş gibi. Buna ek olarak, bazı programlarınıza hiç Eğer düzgün çalışması başarısız. Bunun nedeni zararlı önemli sistem dosyaları ile uğraşamaz. Bu değiştirir ya da onlara zarar veriyor. Ayrıca ekleme and/ veya kaldırma girişler sistem kayıt defteri arkada reedits. Bu bir kabus olmalı. Dahası da var, yine de.

Truva atları casusları. Online her hareketini izlemek için programlanmış ve ne tam olarak bu. Digmine her şeyi bilir. Ne Aradığınız, favori siteleri, sizin kullanıcı adları ve parolalar, hesap bilgileri, vb bilir. Hatta kişisel olarak tanımlanabilir ve finansal verilere erişimi vardır. Özellikle PC online ya da online alışveriş için faturaları ödemek için de kullanıyorsanız. Digmine her şeyi kaydeder ve daha sonra kendi geliştiriciler için komuta ve kontrol sunucusu ile iletişim kurarak gönderir.

Bu nasıl hackerlar erişmek için özel hayatı ve kimlik bilgilerinizi her türlü onlar istemek için kullanabilirsiniz. Tabii ki, bu fazla tehlikelidir. Ne olacağını hayal Eğer onlar, kimlik bilgilerinizi çalmak ve onların kötü niyetli amaçlarla kullanır. Ya da, eğer onlar paranızı çalmak. Bu trojan gemide olan hiçbirşeyi ile bitemez. Bu geri dönüşü olmayan bir zarar neden başardı önce silin. Ayrıca zararlı web kamera yardımı ile gerçek zamanlı casusluk ve ne sen are tipik ve ekranınızın aradığınızı görmek mümkün olduğunu söylemeyi unutmuşum. Ayrıca bir botnet bir parçası haline bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. Tereddüt etmeyin. Digmine hemen kurtulmak ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl bu enfeksiyonu gemide hale geldi? En mantıklı senaryo Digmine geldi gizli düşünmeden iki kez açılan bir spam e-posta iletisidir. Truva atları genellikle meşru benzemeye kılığında spam e-postalar ile otostop. Bilinmeyen bir gönderenden gelen bir iletiyi aldığınızda dikkatli olun. Dikkatli olun. Açılış içine acele etmeyin ve onun ekinde İndiriyor kaybetmek bir parazit izin verebilirim. Gönderen önce doğrulayın. Bir şey şüpheli görünüyorsa, iletiyi hemen silin.

Digmine virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Digmine–dan senin bilgisayar-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *