DealNoDeal virüs | Güncelleme

PUP

DealNoDeal kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu DealNoDeal kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

DealNoDeal sisteminize kaos neden yeteneğine olan kötü niyetli ve tehlikeli bir uygulama olarak sınıflandırılmış. Bu reklam destekli bir program büyük web tarayıcıları – Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox ile uyumlu olduğu gibi üzerlerine görüntülenecek tüm ticari açılır reklamları için sorumludur. Ancak, DealNoDeal tarafından sağlanan reklam olduğunu bilmeniz gerekenler ciddi sistem güvenliğinizi tehdit edebilir. Böylece, PC’NİZDE tutulmalıdır değil başka bir potansiyel olarak istenmeyen program bu.

Aslında, daha önce onayınızı bilgisayarınızı ama bu yükleniyor DealNoDeal mu gerek bu sizin için yararlı olacak anlamına gelmez. Aslında, sen kendi başına bile farkında olmadan indirmek başarabilir miyim usta bir uygulamadır. Çoğu kez, DealNoDeal diğer ücretsiz sağlanan PC girer ve çoklu başlangıç monitörünüzde gösterilen reklamlar kadar varlığını gizli tutar. Çünkü bu onun en kolay erişim gibi seyahat etmek malware ile birlikte freeware genellikle işaret sistemi için aslında, bu hiç alışılmadık değil.

Bazen DealNoDeal kullanan PC sızmak için diğer yöntemleri. Bu spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları ve Web siteleri gizleme veya sadece sahte bir sistem veya Java veya Adobe Flash Player için bir program güncelleştirmesi olarak poz içerir. İstemeden de olsa adware yükleme önlemek istiyorsanız, bu nedenle, acele, saflık ve oyalama kesinlikle sen hiç yardım etmeyeceğini unutmayın.

En kısa zamanda DealNoDeal girer senin PC, web tarayıcınızı işe yaramaz ticari reklam sesleri ile sular altında alırsınız. Bunlardan herhangi birini tıklatırsanız, sen üstünde belgili tanımlık sistem daha istenmeyen kötü amaçlı yazılım yüklemeden sonunda olabilir göz önünde bulundurun. Ayrıca, Web’de gezinmek çalışın her zaman bu açılır pencereler görünür onlar size çeşitli sorunlara neden yeteneğine şunlardır. Bunlar arasında sık sistem gürültüyle çarpmak yaşıyor ve tarama etkinlik kesmeden, Internet hızı, yavaşlama vardır. Bunu durdurmanın tek yolu DealNoDeal en kısa zamanda görüntüler reklam kaldırmaktır.

Ne yazık ki, müdahaleci ticari reklam hakkında endişelenmenize gerek tek sorun değildir. DealNoDeal hakkında bilmeniz gereken başka bir şey uygulama izleme ve kayıt senin browsing tarih ve sanal tercihleri verebilir olmasıdır. Program Tarama alışkanlıklarınız hakkında yeterli bilgi topladıktan sonra üçüncü taraf içeriğini monitörünüzde görüntülemek başlar.

Bu uygulama web tarayıcınıza gösterilen içeriği için sorumluluk kabul etmez gibi [[89 tarafından]], sağlanan herhangi bir reklam güvenmemek unutmayın. Bu yüzden, sağlanan reklamlara tıklarsanız, bozuk malzeme içeren çeşitli web siteleri aktarıldıklarından.

Ayrıca, her tıkırtı üstünde DealNoDeal tarafından görüntülenen bir reklam adware programın saklanıyor üçüncü kişilere kar getiriyor ve varlığını devam ediyor. DealNoDeal bilgisayarınızdan kaldırmak için işe yaramaz reklamlara sonlandırmak için tek yolu bu. Böylece, bu uygulama sistemden silinmesi önerilir. Ayrıca, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı iyi korunmuş olduğundan emin olmak var.

DealNoDeal kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala DealNoDeal bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *