Dapp\Cmdsvr.exe Trojan kaldırmak | Güncelleme

Trojans

Dapp\Cmdsvr.exe yardımcı olmaya bu makale yazdı. Bu Dapp\Cmdsvr.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Dapp\Cmdsvr.exe bir Truva atı, aka bir karşılaşma en tehlikeli ve yıkıcı virüs var. Ransomware ile birlikte, Truva atları en korkunç zararlıları vardır. Ortak Ayrıca bazı şeyler var. Truva atları bir arka kapı ransomware olarak hizmet vermektedir. Dapp\Cmdsvr.exe dahil. Bununla bulaşmış ise yüksek bir şans üstünde senin PC de ransomware haşere getiriyor. Güven bize tek şey bir Trojan ile ilgili bir Truva ve ile bir ransomware aynı anda uğraşıyor daha kötü. Birlikte bu iki zararlıları PC kısa sürede yok edecek.

Dapp\Cmdsvr.exe karşı derhal harekete. Uzun süre kalır, daha fazla sorun neden olur. Tutmak göz önünde bazı hasar sen yüz geri dönülmez olup çıkmak. Kendine bir iyilik yap ve bu veba en kısa sürede kurtulun. Sisteminizde Dapp\Cmdsvr.exe için yer yoktur. Kalmasına izin vermeyin. Oldukça berbat neden olur.

Yeni başlayanlar için Dapp\Cmdsvr.exe PC ayarlarınızı senin herhangi bir izinsiz ile uğraşamaz. Sistem kayıt defterini değiştirir. Bu da değiştirin veya tamamen bazı önemli dosyalarınız zarar. Sonuç olarak, uygulamalar ve programlar çalıştırmak mümkün olabilir. Ve hepsi bu değil. Aksine. Senin için çok daha fazla bu Trojan var. Dediğimiz gibi ününü en korkunç cyber enfeksiyon biri olarak tamamen hak.

Dapp\Cmdsvr.exe da sana o girdiği andan itibaren casusluk başlar. Her tek online hareketini izler ve IP adresleri, parolalar, kullanıcı adları, hesapları, e-posta adresleri, erişimi tarama ile ilgili bilgileri (Arama sonuçları, sorguları, Tarih). Ve bu yeterince kötü falan değil, kişisel olarak tanımlanabilen ve finansal bilgileriniz de güvenli değil. Belgili tanımlık Trojan gizlilik önemli ölçüde azaltır. Bu virüs gemide yaparken, özel hayatı artık özel değil demek güvenlidir.

Neden? Belgili tanımlık Trojan tüm bu erişimi varsa, crooks arkasında öyle. Öyle. Dapp\Cmdsvr.exe sadece gözlem için razı değil. Çok paylaşır. Korsanların elinde sonunda bulduğu her şey biter. Mali bilgilerinizi çalınır düşünün. Veya, hatta daha da kötüsü, ne olacak, kişisel bilgilerinizi. Akla gelen ilk şey kimlik hırsızlığı ise bu sahtekarlardan tutun. Bu siber verilerinizi üçüncü şahıslara satmadan önce iki kez düşünmek değildir. Veya onlar kötü niyetli kendi amaçları için kullanabilir. Her halükarda, bu sizin için iyi bitmeyecek.

Ne kadar çabuk bu Trojan, daha iyi silin. Procrastinating sadece senin çıkmaz çalıştırmak için daha fazla zaman zararlı vererek kötüleşir. Şimdi mücadele. Makinenizi kontrolünü yeniden kazanmak ve siber suçluların sizi taciz izin vermez. Gördüğünüz gibi gereken tek şey “cons” ve bile tek bir “pro”. Daha uzun bir dakika bile tereddüt etmeyin. Dapp\Cmdsvr.exe, temelli kurtulmak ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Eğer yapmazsan, buna pişman olursun.

Nasıl Dapp\Cmdsvr.exe içinde fark sensiz kaymak? Truva atları sinsi. Ve bu yüzden onlar sizin izniniz olmadan giremezsiniz yat almak için gelirler. Örneğin, Truva atları arasında en sık kullanılan sızma yöntemlerden birini sahte program güncelleştirmelerini olduğunu. Java iken aslında güncelleştirmekte olduğunuz, tehlikeli bir haşere yüklemekte olduğunuz düşünebilirsiniz. Bunu önlemek için yalnızca güvenilir download kaynak kullanın.

Ayrıca, her zaman ve Conditions/ EULA koşullarını kabul etmeden önce okuyun. “Evet” kör inanç tıklayarak iyi bir şey için yol açar. Ne zaman çevrimiçi olduğunuzu her zaman tetikte olun. Sisteminizde zaten bir kez bir virüs girmesini engelleyen çok bununla uğraşmaktan daha kolaydır.

Dapp\Cmdsvr.exe kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Dapp\Cmdsvr.exe bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *