Dailynews.support virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Dailynews.support

Dailynews.support virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Dailynews.support virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Dailynews.support Web sayfası ekranınızda görünen tutar varsa, bu bir sorun mu var ve hızlı bir şekilde tehlikeli olabilecek sonuçları önlemek için hareket etmelidir bir işarettir. Bu site için kötü niyetli bir parazit adware kategorisinden ilgilidir. Bu tür siber böcek her şeyi, bir reklam görüntüleme aracı içine senin PC üzerinde var her tarayıcı açmak için yapacağız. Uzak kullanıcının gözatma geçmişi ve arama sorguları çalmak olarak çok reklam buna göre özelleştirmek mümkün olduğu gibi bile gidecek. Bu eylem tarafından kurban tıkladım belgili tanımlık ads şansını arttıracak.

Örneğin, son zamanlarda yeni bir LCD TV için web arama Eğer kötü niyetli parazit, ekran LCD TV’ler teşvik edecek çok sayıda müdahaleci reklam ile ile bombardıman. Şey değil, yükseltilen her sayfada göreceğiniz güvenilirdir. Aslında, bir şeytani bir virüs bilgisayarınıza erişimlerini uzakta bir tıklama olabilir.

En sık, adware spam e-postalar ve ekleri, yazılım donatılacak, sahte güncelleştirme istedi, sel, virüslü bağlantıları ve reklamlar, vb gizleniyor. Zaman internetten indirdiğiniz yazılım ile ilgili yapmak emin senin bilgisayar virüs yanında gözle ilgili için özel bir tutmak veya Gelişmiş yükleme işlemi.

Remove Dailynews.support
The Dailynews.support Virus

Kötü amaçlı yazılım görünüşte yararlı yazılımı, bir isteğe bağlı yükleme gizli olarak kılık değiştirmiş olduğu bilinmektedir. Bizim tavsiyemiz takip ederek, bilgisayarınıza yüklemek üzere olduğunuz tüm içeriğini görüntülemek yapabileceksiniz. Herhangi bir ek yazılım fark ederseniz, büyük olasılıkla bilgisayarınızı fark edilmeden girmek için senin ihmal dayanır bir siber parazit olduğu gibi seçimini kaldırın öneririz.

Reklam yazılımı gibi bir Truva atı cyber enfeksiyonu istiyorsunuz, ama bu zararsız olduğu anlamına gelmez yüksek bir risk teşkil. Aslında, çok ciddi zararlar yapabilecek biri. Zaman geçtikçe, adware daha reklamlar ve pop-up oluşturacaktır. Er ya da geç, tarayıcınızın hepsini görüntülemek başarısız olur ve aynı zamanda underperform başlayacak. Bir noktada, tamamen çalışmayı durdurur. Dahası, adware Internet bağlantı hızınıza de etkileyebilir.

Adware hızlı hareket etmez ve bu siber parazit bilgisayarınızdan kaldırmak, cehennem gibi bir deneyimi içine tarama açabilirsiniz. Gücünü hafife almayın. Having o üstünde senin PC, kişisel ve finansal bilgilerinizi tehlikeye atıyor. Böyle değerli verilerinizi kar için diğer üçüncü şahıslarla paylaşabiliriz siber suçluların eline düşebilir.

Dailynews.support virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Dailynews.support virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *