Cyti Web virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Cyti Web virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Cyti Web virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Cyti Web başka bir tipik reklam destekli uygulama tanınmış SuperWeb LLC tarafından geliştirilmiştir. Aslında, program kesinlikle hiçbir şey, özellikle, ziyaret ettiğiniz her Web sitesinde içerik türleri teşvik ticari reklam tonlarını saymazsak sunuyor. Bu reklam çok zorlayıcı ve rahatsız edici ve kesinlikle rahatsız ve sanal etkinlik yavaş.

Orada varlığını fark olarak yukarıda belirtilen nedenlerden dolayı yapabileceğin en iyi şey Cyti Web–dan senin PC kaldırmaktır. Bu şekilde, müdahaleci reklam de kaybolur ve senin sistem-ecek var olmak temiz ve zararlı yazılımlara karşı korumalı.

Resmi Web sitesi Cyti Web – cytiweb.net, sağlayacaktır reklam destekli uygulama hakkında biraz bilgi ile ancak, bilmeniz gereken en önemli şey aslında bu bir aldatmaca web sitesidir ve bu üstünde belgili tanımlık download düğme etkin değil.

Adware uygulamalarını SuperWeb aileden genellikle şüpheli Web sitelerinden indirilen diğer freeware ile birlikte dağıtılır. Bu programların uygulama yüklenmesi için ek yazılım olarak Kur işlemi sırasında seçtiğiniz ve sayesinde, dikkatsizlik, onlar otomatik olarak yüklü sunulmaktadır. Bu gerçeği göz önüne alındığında, seçtiğiniz ücretsiz kaynakları ile çok dikkatli ve çok daha özenli gelecekte yeni programlar yükleme işlemi sırasında olmalıdır.

Unutmayın, bazı reklamların Cyti Web olacak göstermek aslında itiraz için çünkü onlar bir şekilde ilgi alanlarınızla ilgili olacaktır. Çünkü böyle bir kez uygulama installed üstünde senin PC, sanal etkinlik izleme ve bu konuda bazı bilgiler kayıt Cyti Web başlar. Böylece, bir süre sonra reklamlar tarama oturumları sırasında daha önce görüntülediğiniz ürünleri teşvik edecek fark edeceksiniz.

Henüz, onlar programın diğer sponsorlar için ait bozuk Web sitelerine transfer olacak çünkü bu reklamları tıklayın değil için elinden geleni yapmalısın. Bilgisayarınızı infiltre üzerinden bulaşmaları önlemek için Cyti Web silmelisiniz ve onun reklam tamamen.

Burada iyi haber Cyti Web kaldırma zor bir işlem değildir. El ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, bu makalede manuel talimatları takip edebilirsiniz. El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var. Güvenlik Aracı bulun ve olası istenmeyen programları silmek ve olacak gelecekte zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak.

Cyti Web virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Cyti Web virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *