CSE.Google.com “Virüs” Chrome/ ateş–dan kaldırmak

Browser hijackers
Remove Cse.google.com

Cse.google.com yardımcı olmaya bu makale yazdı. Bu Cse.google.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışıyor.

CSE.Google.com bir haydut arama motorudur. Etki alanının güvenilir bakmak için tasarlanmıştır. Web sitesinin işlevlerinin açıklaması umut verici görünüyor. CSE.Google.com Google için genişletilmiş özellikler sağlar. Platform çevrimiçi reklamverenler hedefleniyor. Başlangıç paketi arama sonuç geliştirme, grafik tasarım özelleştirme ve reklam kampanyaları yürütmek için seçeneği içerir. Ücretli hizmetleri daha geniş ince ayar yeteneği ve özel özellikler işletmeler için ver. CSE.Google.com son kullanıcılar için tasarlanmış değil ve çıkarlarını dikkate almaz. Araştırma Web sitesi güvenlik sorunları neden olabilir bir gaspçı bağlı olduğunu ortaya koymuştur.
[STEP-2 nasıl Cse.google.com tehlikeye güvenlik]?

Gaspçı tarafından tarayıcı ayarlarında değişiklik yapmak için Cse.google.com Web sitesi kullanır. Ana sayfası ve varsayılan arama motoru sıfırlar. Arama sağlayıcısını kullanarak güvenilmez sonuçlar verecektir. Korsanının normal arama sonuçları arasında desteklenen sayfaları ekler. Sorgularınızı için alakasız olabilirler. Malware ile enfekte olabilir ana husustur. Cse.google.com korsanının güvenlik taramaları gerçekleştirmez. Desteklenen arama sonuçlarının herhangi bir zararlı etki alanlarına neden olabilir.

Remove Cse.google.com
The Cse.google.com Virus

Cse.google.com korsanının desteklenen içeriği dikkatinizi getirmek için birden fazla yol var. Gölgeli program fırsatlar alışveriş pazarlık sergilenmesi açılır reklamlar oluşturur. Senin perde-ecek var olmak reklam, afiş, kupon kutuları, metin bağlantıları, geçiş, kayan, interstisyel, bağlamsal, satır içi, karşılaştırma ve tam sayfa reklam gibi çeşitli su basması. Windows aşağıdaki sponsorlu web sitelerine iletir. Onlar ya da ziyaret etmek güvenli olmayabilir. Bunların olup bulmak imkansız. Bizim tavsiyemiz tamamen reklam uzak kalmaktır.

İstenmeyen bağlantılar Cse.google.com dışında korsanının sağlar, sinsi ve program etrafında başka bir tehlike için uyanık olmak gerekir. Korsanının tarama oturumları ve veri üzerinde izler. Bu, web geçmişi, çerezler, IP adresi, e-posta, ülke kökenli, alan kodu, Kullanıcı adları, parolalar ve diğer hassas giriş içerir. Sahte programı sahipleri için senin iznine rahatsız olmadan verilerinizi karanlık pazarlarda satmak.
[STEP-6 nasıl Cse.google.com korsanının iletişim]?

CSE.Google.com ziyaret size kötü amaçlı gündemi için yararlanan korsanının ile enfekte almazsınız. Sinsi program’ın dağıtım sorumlusu karanlık desenler lakaplı dolaylı yöntemler kullanır. Çoğu durumda, gaspçı bir bohça ile diğer bilgisayar programı içinde yayılıyor. Kendisi freeware, shareware ve korsan uygulamaları ekleyebilirsiniz. Bir programı bilgisayarınıza eklerken, kendisine iliştirilmiş ek araçlar sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer işe yararsa, seçimini kaldırmak. Güvenilmez olabilirler.

Cse.google.com korsanının kullanan diğer yayma vektörü spam e-postalar olduğu. Gözlerden uzak Aracı sahte bir mesajdaki eki arkasında gizleniyor. Gönderenin dosyayı açmak için önemli bir belge olduğunu belirten isteyecektir. İstenmeyen posta gönderenler güvenilir şirketler ve varlıklar, national post, kurye firmaları, sosyal ağlar, bankalar, devlet kurumları ve federal yetkililer gibi yanlış. Verilen e-posta deyimlerinden önce inanan, gönderenin kişileri kontrol edin.

CSE.Google.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Cse.google.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *