Cortana Runtime Broker virüs | Güncelleme

Trojans

Truva atları son derece tehlikeli bir virüs vardır. Çok yönlü ve siber suçlular tarafından her türlü zararlı etkinlikleri için kullanılır. Bu mümin olarak oyuna kolaydır Cortana Runtime Broker normal sistem dosyası, bilgisayarınızda ne zaman aslında, mesele değil. Hackerlar kurban aldatabilir önemli işletim sistemi dosyaları, onlar sanki onların kötü amaçlı yazılım adı olduğu bilinmektedir. Bir kez belgili tanımlık Trojan kendisini PC’nize kurar, tüm cehennem kırılmak bağsız.

Parazit bir kripto para incelemesi makineye bilgisayarınızı açmak için programlanmıştır. Bunu yapmak için bu-ebilmek bulmak tüm kaynakları kullanır. Cyber makinenizin CPU ve GPU güç-ecek var olmak matuf normalden koşmak zorunda her programın neden madenciliği süreçleri yakacak. Diğer araz-in bu pis cyber enfeksiyon ahşap kaplama dahil, internet hızı, aşırı ısınma, sistem hataları, dosya bozulması ve daha yavaş. Cortana Runtime Broker normalde bilgisayarınızı kullanmasını engelleyen tüm sistemi etkiler.

Cortana Runtime Broker Trojan hakkında bilmeniz gerekenler, bilgisayarınızda yolunu kesmek cant olduğunu. Virüs sızmak için senin yardımına ihtiyacı var. Genellikle, enfekte spam açtığınızda parazit yayılır e-postaları içeren ekleri veya bir yazılım paketi yüklediğinizde bu kötü amaçlı içeriği gizli sahiptir. Her iki durumda da kendini suçlayacak kimse yok. Bilgisayar korsanları, saflık ve ihmal güveniyor ve istenmeden de olsa kişisel bilgisayarınıza virüs erişim verme içine kandırmak için verilen herhangi bir fırsat istismar edecektir.

Herhangi bir şüpheli görünümlü reklamlar veya e-posta görürseniz, ona tıklayın değil. Online ne için yakın dikkat edersek, korunmaya devam. Biz herhangi bir gizli tehditlere ek yazılım şeklinde olup olmadığını yükseltebilir böylece karşıdan yüklenen yazılım ile uğraşmak zaman yükleme Custom/ Gelişmiş türü için tercih öneririz. Eğer herhangi bir are armağan, onları seçimini kaldırın ve yüklemeye devam edin. Bu şekilde, hiçbir tehlikeli içerik bilgisayarınıza erişim alır emin olacağım. Diğer virüs dağıtım araçlarının şüpheli bağlantıları ve reklamlar, sahte güncellemeleri ve torrent dosyaları içerir.

Trojan virüs hafife alınmaması üzeresiniz. Bu tür enfeksiyon PC almak istemiyorum. Cortana Runtime Broker parazit zamanında tehdit kaldırmazsanız, bilgisayarınıza ciddi zarar verebilir. En kısa zamanda bu tehlikeli Trojan var olup olmadığını belirlemek, buna karşı hareket etmek gerekir. Senin tembellik sonuçları pahalıya mal olacak. Virüs tüm sistemi alacak ve kendi kötü niyetli amaçları elde etmek için gerekli sistem dosyaları, bozabilir.

Ahşap kaplama, yavaş internet hızı, rasgele dosyaların silinmesi ve önemli işlemler sona ermesi vardır ne bir Trojan sadece bir tat gerçekten yetenekli olduğunu. Aygıtınızı normalde virüs nedeniyle kullanmak mümkün olmayacaktır. Senin sistem-ecek gürültüyle çarpmak üstünde a günlük temel ve hataları-ecek yapmak senin hayat yaşayan bir cehennem. Hacker bile kişisel ve mali bilgilerinizi çalmak için bu fırsatı yararlanmak. Bu yüzden değil atık zaman ve bu şeytani bir virüs en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmak önemlidir!

Cortana Runtime Broker kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

Burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için gibi bir niyetim yoktu.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

STEP-5

Yine de Cortana Runtime Broker bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *