CompareNBuy virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

CompareNBuy kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu CompareNBuy kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Monitörünüzde aniden reklamlar CompareNBuy tarafından karşılaşırsanız, CompareNBuy adware uygulama Kur bilgisayarınızda zaten oldu açık bir işareti olduğunu. Bu yüzden hangisi olursa olsun kullanımı, CompareNBuy Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome web tarayıcıları ile uyumlu olan bir tarayıcı eklentisi üzerinde yüklü.

Adware program kesinlikle indirimli fiyatlarla sunulan ürünlerin birden fazla reklam ile sağlayarak çok yararlı olduğunu ikna etmeye çalışacaktır. Yine de, bu durumda yapabileceğin en iyi şey uygulama tarafından terfi tüm reklamları görmezden ve CompareNBuy en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmak etmektir. Güvenlikle ilgili herhangi bir sorunları önlemek için tek yolu bu.

CompareNBuy gibi en sık programları ile birlikte ücretsiz olarak indirilen diğer sanal makine girin. Yüklediğinizde, size aynı zamanda istenmeyen eklenti ve diğer programları bir demet elde bu yüzden yüklemek için gibi bir niyetim yoktu, uzantısı yükleyici seçilen uygulama yükleyici ile birlikte.

Bu sadece yeni Yazılım Yükleme Sihirbazı tarafından sağlanan her kurulum adım izleyerek olmasını önleyebilirsiniz. Anımsamak-e doğru senin PC ekran üzerinde çok dikkatli bir şekilde sunulan tüm bilgileri okuyun ve yükleme için sunulan tüm ek programlar dışarı tercih. Bu şekilde, senin makine-ecek var olmak herhangi bir istenmeyen programlardan.

The CompareNBuy Virus

CompareNBuy size sağlar ticari reklam ile tipik bir reklam destekli uygulama olduğunu. En kısa zamanda bilgisayarınızı infiltratlar, tarayıcı eklentisi herhangi bir izni olmadan Internet’e bağlanma gibi bazı etkinlikler gerçekleştirmek başlar. Bu şekilde, erişim uzantısına sahip olacaktır nerede tüm reklamlara elde uzak reklam sunucularına seninle sağlar.

Bu reklamlar tarafından tarayıcı eklentisi, ama bazı yabancı üçüncü tarafların oluşturulmaz unutmayın. Böylece, herhangi bir tanesinin üzerine tıklayarak nerede sen kötü amaçlı programlar sisteminize kurmak için sokulmuş bozuk Web sitelerine yönlendirebilir. CompareNBuy Bilgisayarınızdan kaldırma bu riski göz önünde bulundurarak kesinlikle önerilir.

Neyse ki, CompareNBuy kaldırma zor bir süreç değildir. Program kendi tercihlerine bağlı olarak el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Uygulamayı el ile kaldırmak karar verirseniz, körük tarafından sağlanan yönergeleri izlemelidir.

Rağmen el kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak zorunda. Bunu hangi yerini öğrenmek ve silmek makinedeki tüm mevcut tehditlere bir meşru antimalware aracını yükleyerek yapabilirsiniz. Buna ek olarak, güvenlik yazılımı sistem temiz ve tüm korumalı kez devam edecektir.

CompareNBuy Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan CompareNBuy kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala CompareNBuy–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *