Coinminer Trojan kaldırmak | Güncelleme

Trojans

Coinminer Trojan kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Coinminer Trojan kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Coinminer Truva atı ailesinin n. üyesidir. Mükemmel adından da anlaşılacağı gibi bu zararlı bir Trojan değil, bir sikke madenci. Bu arkasında olan siber parazit cryptocurrency paralar benim için kullandığınız anlamına gelir. Yani, genel sorunlar ve konular Truva atları neden kenara, Coinminer bir tane ekler. Bize güven bu virüs gemide tutmak istemiyorum. Cyber enfeksiyonların en tehlikeli kategoriye aittir. En kısa zamanda sisteminizden kaldırmak için elinizden geleni yapın. Yapmazsan, işte neler olacağını.

Tam sessizlik içinde girdikten zararlı ayarlarınızda çok sayıda yetkisiz değişiklik yapmadan başlatır. Sistem kayıt defteri ekleme and/ veya kaldırma sorgular tarafından değiştirir. Bu değiştirir ya da tamamen sistem hangi sonuçları programlarınızın düzgün çalışması mümkün olmayan dosyaları önemli. Tarayıcılar çok bozar ve onları için gölgeli yönlendirmek için sayfaları her zaman senin kadar çok nedenleri bir tanesi dokunma. Bunun dışında tüm şekil ve formları sponsor ve tehlikeli reklamları hiç bitmeyen bir yığın seninle kaskı. Temel olarak, tam bir karmaşa içinde tarama etkinliklerinizi bir kabus ve senin makine içine döner.

Ancak, dahası da var. Biz, bu Trojan bir sikke madenci olduğunu söyledi. Bitcoin ve Monero gibi dijital paralar benim için senin makine kullanır. Henüz, sen sonunda paraları alır kişi değilsin. Oh, hayır. Onlar sahtekarlardan Coinminer arkasındaki Kripto cüzdan için düz gidin. Bu işlem sadece anlamı vardır. Hiçbir şey alamazsın ve almak tüm belgili tanımlık kesmek. Başka bir deyişle, fiyat ödüyoruz. Nasıl? Sikke madenciliği işleminin CPU ve GPU güç bir sürü yanı sıra çok elektrik gerektirir. Ay sonunda sizin elektrik faturası varsa iki katına veya hatta üç katına, şaşırmayın. Bu tam olarak ne olacak bu. Coinminer çok yüksek sıcaklıklarda kesintisiz senin makine kullanır saymıyorum bile. Bu, donanımınızın kalıntıları ve PC’NİZİN hayat kısaltır.

Güçlü bir soğutma sistemi yoksa, senin makine için çok uzun ve sonunda bu aşırı ısınma ve iyiliği için crash tutmak mümkün olmayacaktır. Bu yüzden hackerlar kendi bilgisayarlarındaki paralar kazmak için kullanmıyorsunuz demektir. Bu “iş”, sadece senin makine kullanmıyorsanız ve başka biri sonuçları acı çekerse karlı olduğunu. Bu biri olmayın. Bu adamların seni almasına izin verme. Bu Trojan para incelemesi özellikleri yeterince tehlikeli. Seni ve onları almak inanılmaz yıkıcı ve korkunç bir böcekten ekleyin. Bir dakika bile algılama sonra gemide kalmasına izin vermeyin. Nerede saklandığını bulmak ve çıkarmak o iyiliği için. Bize seni uyarıyorum Coinminer’ın kaldırma karmaşık bir süreçtir. PC yeteneklerinizi emin değilseniz, yardım için daha iyi bir iyi anti-malware uygulaması kullanın.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile Coinminer? Bunun gibi bir virüs yanıltıcı ve aldatıcı yöntemler kurbanlarını bulaştırmak açmak sürpriz olarak gelir. Belgili tanımlık Trojan girmek için izniniz gerekiyor şeydir. İzni yok, hiçbir giriş. Bu yüzden gizli taktikleri spam mesajları, bozuk sayfalar, freeware demetleri, sahte güncelleştirmeleri gibi kullanır. Sen dupe istiyor. Acele, oyalama ve dikkatsizlik için dua ediyor. Onlar olmadan, herhangi bir yöntem başarılı olmak yeterince iyi. Yani, onları vermek yok. İhmalkar olma ve korsanların işi daha kolay yapma. Kendinizi koruyun. Ne zaman çevrimiçi olduğunu her zaman uyanık olmak. Bir tek yanlış hareket veya tıklama bir enfeksiyon neden olabilir. Gardını her zaman devam et.

Coinminer Trojan kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Coinminer Trojan bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *