Cobalt Virus kaldırmak | Güncelleme

Trojans

Cobalt Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Cobalt Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Kobalt Truva atı ailesinin n. üyesidir. Şu anda onunla bulaşmış, çok kötü bir durumda düşünüyorsanız. Enfeksiyon son bulunan belge güvenlik açığı (CVE-2017-11882) patlatır. Microsoft bu güvenlik kusur zaten yamalı olsa bile, adl bilgisayar kullanıcı en yeni güvenlik güncelleştirmeleri yüklü değil. Eğer onlardan biri iseniz, tedbirler almak zamanı. Kobalt çok tehlikeli bir virüstür. Hackerlar bu sen ve senin makine her türlü hasar neden için kullanabilirsiniz. Bu bir Trojan hakkında konuşuyoruz. Bir Trojan ne arıyor asla bilemezsiniz ya da sonraki ne. Hepsi hackerlar zamanda gerekir üzerinde bağlıdır. Bu yüzden bu tür parazit bir çok tehlikeli.

Ayrıca, kobalt çok gizli. Bir sorun olduğunu fark önce sisteminizde tamamen biraz zaman harcama olabilir. Durumun farkında Eğer, kendini şanslı saymalısın. Kobalt karşı acil önlem. İçinde senin sistem, geçirdiği daha fazla zaman daha fazla sorun neden olur. İşletim sisteminiz ile birlikte yükler gibi zararlı her zaman arka planda çalışıyor. Bilgisayarınızı yeniden yardımcı olmayacaktır. Tek çıkış yolu çıkartılmasıdır. Tam kaldırma! Yani, her zaman harcamak değil ve kobalt’ın kalış olabildiğince kısa kesti.

Dediğimiz gibi kobalt sisteminiz ile birlikte çalışan ve çalışma kesintisiz. Klasik bir Trojan olarak kendi geliştiriciler bir komut ile ile iletişim kurar ve denetim hizmet vermektedir. Bu şekilde, hırsız her şeyi kontrol. Belgili tanımlık Trojan virüsten koruma programınızı devre dışı bırakmak ve daha fazla parazit sisteminize kurmak için kullanabilirsiniz. Ya da, onlar senin makine bir botnet bir parçası haline ve yasadışı olan siber-saldırılar için kullanın için kullanabilirsiniz. Tüm gereksinimlerine bağlıdır. Cyber para istiyorlarsa, bir sikke madenci bilgisayarınızı açmak için zararlı kullanabilirsiniz. Madeni para incelemesi işleminde inanılmaz taşır dışarı PC için yıkıcıdır. Bu yüzden crooks senin kullanın. Ayrıca, kobalt gibi Truva atları bir arka kapı ransomware olarak hizmet vermektedir.

Hackerlar anında nakite ihtiyacım var, senin makine bir dosya şifreleme virüs ile enfekte ve para için şantaj. Onlar da casusluk ve özel bilgilerinizi çalmak. Üstelik, belgili tanımlık Trojan yalnız varlığı underperform ve her zaman crash için bilgisayarınızı neden olur. Zararlı değişiklikler varsayılan ayarlarıyla yapar ve programlarınızın düzgün yüklenmesi başarısız. Bu gerçek bir kâbus. Ve tüm bu en son güvenlik düzeltme ekini yüklemek değil çünkü. Şimdi bu maskaralık ile uğraşmak zorunda. Bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve kobalt ASAP kurtulmak. Ne kadar çabuk öldü daha iyi.

Nasıl kobalt online yayıldığını? Şu anda, zararlı çoğunlukla Rusça bilen kullanıcıların spam e-posta mesajları ile hedef alıyor. Hackerlar kurban iletilerini açma ve eki indirme içine kandırmak için tanınmış şirketler, kuruluşlar, polis departmanları, postaneler, vb adına yazmak eğilimindedir. Bilinmeyen bir gönderenden gelen e-posta aldığınızda her zaman dikkatli olun. Özellikle “Sevgili friend/ müşteriyle” başlarsa.

Yasal firmaları her zaman size hitap için gerçek adını kullanır. Dikkatli olun. Gönderenin e-posta adresini mesaj iddia şirket adresi eşleşen görmek için kontrol edin. Eğer bu olmuyorsa, yapmanız gerekeni biliyorsunuz. Hemen silin ve bir şey indirmek değil. Siber iş dikkatsiz ve dikkati dağılmış olan daha kolay değil. Bu onlar için umut ediyor. Yanlış onlara kanıtlamak ve enfeksiyon-Alerjik bilgisayarınızı tutun.

Cobalt Virus kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Cobalt Virus bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *