Clock Hand virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Clock Hand virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Clock Hand virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Clock Hand tipik adware uygulamadır. Kötü niyetli bilgisayar enfeksiyon için yanlış rağmen program kadar tehlikeli değildir ve herhangi bir zorluk olmadan bu senin PC–dan çıkarmak olabilir. Yine de, Clock Hand bırakırsanız bu sistemde bilmeniz gerekenler, ciddi güvenlik sorunları yaşayabilirsiniz. Böylece, seni virtual machine iyi korunan her zaman tutar.

Clock Hand tanınmış SuperWeb adware aileden geliyor. Müdahaleci ticari reklam görüntüleyen çeşitli uygulamalar spawned için ünlüdür. Örneğin, Clock Hand Ace yarış, NetGranule, Dynami Combo ve SuperWeb tarafından geliştirilen diğer adware uygulamalarını bir demet gibi programları hemen hemen aynıdır.

Resmi Web sitesi Clock Hand, myclockhand.com olmakla birlikte, bu Web sitesi aslında gerçek download bağlantı için uygulama içermiyor. Sadece kullanıcılar için yeni bir boş sekme aktaran bir yeşil indirme düğmesini vardır. Bu nedenle, sonuç kolaydır Clock Hand web etrafında dağıtım için diğer yöntemleri kullanır.

En-in reklam yazılımı kullanma, Clock Hand benzer şekilde diğer ücretsiz sağlanan dağıtılmış. Bu nedenle, üçüncü taraf dosya paylaşım siteleri ücretsiz programlar yüklediğinizde bilgisayar kullanıcılarının son derece dikkatli olmalıdır. Ayrıca, genellikle bozuk reklamlara ve taklidini yapmak download düğmeleri ve onları sistem üzerinde daha fazla reklam yazılımı indirme neden olacaktır tıklayarak dolu olduğu sel Web sitelerini ziyaret ettiğinizde de çok dikkatli olmalısınız.

Bir tarayıcı uzantısı, Clock Hand özelliği kaynaklanır Mozilla Firefox ve Internet Explorer web tarayıcısı için bir eklenti ekler. Uzantısı Google Chrome de çalışması gerekir, ama kötü amaçlı yazılım uzmanlar yeni Google Chrome sürümlerin adware uygulamayı engelleme iddia. Bu herhangi bir potansiyel tehditlerden korumak için güncelleştirilmiş yazılım tutmalısınız bir kanıtıdır.

Clock Hand ile ilgili başka bir sorun, web tarama geçmişi bilgilerini toplamak ve kişisel ilgi alanlarınıza kaydını tutmak için onun yetenek var. Bir kez belgili tanımlık adware yeterli bilgi toplar, özelleştirilmiş reklamlar ile sağlamak ve onları açmak yaptığınız için verileri kullanır. Yaptığınız her tıklama uygulama yaratıcıları için para üretir ve mevcut tutar.
Clock Hand tarafından
“reklam” ve “Clock Hand tarafından sağlanan” açılır pencereleri sizi en uygun fiyata bir şey satın yardımcı aldatmaya çalışıyor popüler online stok üstünde görünür. Ancak, bu reklamların tamamen işe yaramaz olduğu ortaya çıkar ki aslı. Ayrıca, Clock Hand reklamlar açmadan kesinlikle tavsiye edilmez bu yüzden bozuk Web sitelerine yönlendirebilir.

-Dibi takdirde sen öğrenmek tüm yukarıda bahsedilen göz önüne alındığında, en iyi şey yaparsın Clock Hand üstünde senin PC mevcuttur, adware uygulama hemen ortadan kaldırmaktır. Aksi takdirde, güvenlikle ilgili konularda bir dizi deneyimi olasılığı çok yüksektir.

Neyse ki, Clock Hand kaldırma zor bir süreç değildir. El ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, bu makalede manuel talimatları takip edebilirsiniz. El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var. Güvenlik Aracı bulun ve olası istenmeyen programları silmek ve olacak gelecekte zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak.

Clock Hand virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala cant’çıkarmak Clock Hand virüs–dan senin kaş? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *