Clipconverter.cc kaldırmak | Güncelleme

PUP

YAVRU için potansiyel olarak istenmeyen Program duruyor. Ama seni aptal adı izin vermeyin. Bu tehlikeli yazılım için kurban düşmüş ettik Eğer durumunla ilgili potansiyel bir şey yoktur. Clipconverter.cc Web sitesi sık görülüyor ekranınızdaki yapar bu, bilgisayarınızda bir yere böyle yavru bulunduğu açık bir göstergesi olduğunu. Bu parazit ekran açılır pencereleri, metin, afiş ve uyarı iletileri yanıp sönen gibi formlar çeşitli reklam ile tırmanmak için programlanmıştır.

Tıkırtı üstünde onları içine kullanıcı kandırmak için böyle promosyonlar amacı budur. Ana amaç gelir PPC (Pay-Per-Click) yöntemi ile oluşturmaktır. Kar sağlamak için yavru fok mümkün olduğunca çok sayıda reklam üretecektir. Ve onları daha çekici yapmak için bu haşere kullanıcının web geçmişi ve arama, kurban tıklayın olasılığı daha yüksektir çekici içerik sağlamak için kullanır. Şey, bu yavru, bilgisayarınızda tutarak, hiçbir pozitif elde edersiniz. Clipconverter.cc kendisi ile sadece sorun getiriyor.

Çoğu durumda, kullanıcıların hızlı bir yükleme modu seçmeyi hata yapmak. Böylece, herhangi bir gizli yazılım otomatik olarak aygıtınızda, bilginiz olmadan yüklü. Böyle şey olmaz emin olmak için Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş veya özel mod için tercih gerekir. Yapmak size kalmış bu yüzden böyle bonus program veya uygulama seçimini kaldırmak için herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları, görülebilecek.

Tehlikeli yazılım yüklemesinin sonraki adımla devam etmeden önce bu içeriğin dışında gözle önerilir böylece yararlı uygulamalar ve hizmet programları, gizlenmiş olabilir bilinmektedir. Biz de körü körüne şüpheli bağlantılar sağlar rasgele güncelleştirme açılır pencereleri güvenmemek için bizim okuyucu tavsiye. Akıllı karar resmi ve lisanslı kaynakları yazılım güncelleştirmeleri için itimat etmektir.

Artık senin durumun daha kötü olacak, bilgisayarınızda kalmak bu yavru olanak sağlar. Clipconverter.cc her gün gösterecektir reklam sayısı artacaktır. Bu kaçınılmaz olarak hangi-ecek göstermek onun sürekli çöküyor tarafından aşırı, tarayıcının yol açacaktır. Bu yavru karşı hareket değil sadece, çevrimiçi durumunuz tehlikede değil. Hassas bilgileri verir, ama parolalar için sınırlı değildir, IP adresleri, oturum açma kimliği, kredi kartı numaraları, banka hesap kimlik bilgileri, vb kolayca hacker eline düşebilir.

En kısa zamanda onun varlığını saptamanı yavru fok kaldırarak bu sorunu çözmek için tek yol olduğunu. Hastalığın en yaygın belirtileri ahşap kaplama, yavaş internet bağlantısı yanı sıra reklam saldırılar vardır. PUPS kaldırılması ile devam etmek nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, size yardımcı olabilir. Sadece aşağıdaki talimatları uygulayın.

Clipconverter.cc kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Clipconverter.cc bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *