ClearScreen oyuncu “Virüs” kaldırma

PUP
Remove ClearScreen Player

ClearScreen Player’ı kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu ClearScreen Player kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışıyor.

ClearScreen oyuncu bir potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) olarak sınıflandırılır, böylece bu üstünde senin PC tutmak için tavsiye edilmez. Hangi-ecek var olmak senin için tamamen yararsız erişim çalışın her zaman reklam destekli bir uygulama, yüklü bir kez bu web tarayıcınızı ticari reklam ton ile sel olacaktır.

Sanal makinenizde varsa ClearScreen oyuncu değil olmasına rağmen böyle bir tehlikeli bilgisayar programı kendisi, bu çeşitli sorunlara neden olabilir. Bunlardan bazıları daha yavaş PC performans yapmak için görünür, sık sistem neden çöküyor, güvenlik sorunları ve etc. Ancak, ClearScreen Player tarafından görüntülenen reklamlar bu işte söz en önemli şeylerden biri size potansiyel davranır ve enfeksiyonlar farklı tür erişimlere açabilir. Böylece, PC’NİZDE görür görmez yavru fok kaldırmanız gerekir.

Neyse ki, ClearScreen Player kontrol paneli üzerinden, hangi sizin için bir sorun olmayacak silinebilir. Bu durumda yapmanız gereken tek şey kaldırma sağlanan kılavuzları feryat izleyin veya bulun ve tüm potansiyel tehditleri bilgisayarınızdan silmek bir güvenilir antimalware aracı yükleyin.

Remove ClearScreen Player
The ClearScreen Player Virus

Henüz, ClearScreen Player hakkında bilmen gereken bir şey var. Kötü amaçlı yazılım araştırmacılara göre reklam destekli uygulama sadece tacizkar reklamlar görüntüler ama aynı zamanda sanal davranış hakkında bilgi toplama yeteneğine sahiptir. Bu nedenle, ClearScreen Player ciddi kişisel güvenliğinizi tehdit adware kategorize edilmiş.

Aslında, ClearScreen oyuncu bu şekilde davranan sadece adware program değil. Birçok istenmeyen Program ayrıca sanal makine otomatikleştirilerek dolanıyor ve kesinlikle aynı şekilde hareket. Yani, güvenliğinizi tehlikeye önlemek istiyorsanız, antimalware programınızı etkin ve her zaman güncel tutmalısınız. Ayrıca, yeni freeware sistemde yüklerken dikkatli olun ve download o–dan belgili tanımlık kaynak için sorun.

Çoğu zaman, bilgisayar kullanıcılarının tüm şartlar ve koşullar ayarlanır ve acele her şeye katılıyorum istiyorlar yazılım tarafından sağlanan okumaz. Bu şekilde kullanıcıların sistemdeki adware kendileri izin ve farkında bile olmadan kendi güvenlik riski. Böylece, her zaman yeni programları install üstünde senin makine ve Kurulum Sihirbazı tarafından görüntülenen tüm talimatları okumak son derece dikkatli olmalıdır. Aksi halde, senin duyarlı veri bazı kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz siber suçlular tarafından çalıntı.

ClearScreen Player hakkında iyi haberler onun kaldırma zor bir işlem değildir. Program ile birlikte görüntülenen reklamlar, el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. El kaldırma yönergeleri sağlanan bu makalede feryat. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

ClearScreen Player kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala ClearScreen Player bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *