Cinplus virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Cinplus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Cinplus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Cinplus online video izleme deneyiminizi geliştirmek için söz başka bir adware program. Ancak, size ne zaman üstünde senin PC uygulama kurulum bu kesinlikle oluyor değil çıkış bulacaksınız. Böylece, daha iyi–dan senin sistem mümkün olduğu kadar çabuk Cinplus kaldırmak istiyorsunuz. Aksi halde, sen bu üstünde senin makine mevcut tek bir adware program değil bulabilirsiniz.

Akılda bu adware sahip programlar genellikle ilgili birden çok bilgisayar güvenlik tehditlerine karşı bunu bilmeniz gereken Cinplus bir istisna değildir. Aslında, bu uygulama genellikle bir ay süren yaşam süresi var adware programları büyük bir aileden geliyor. Kötü amaçlı yazılım uzmanları göre Cinplus HQ sinema, sinema HD, HD-Plus, sinema-Plus, vb

diğer benzer uygulamaları ve aynı aileye ait diğer programlar genellikle son için yaklaşık bir ay ve sonra da kendi geliştiriciler Onun adı randomize dışında bir önceki ile aynı olan yeni bir uygulama oluşturun. Bu nedenle, sonuç kolaydır Cinplus diğer programlar için daha önce yayınlanan aynı gruptan aynıdır.

Cinplus gibi uygulamalar karşı bilgisayarınızı korumak için her zaman yeni yazılım güvenilir çevrimiçi kaynaklardan download ve Kurulum Sihirbazı tarafından sağlanan bilgiler aracılığıyla okumak. Bu şekilde tüm ek olarak sunulan uygulamalar tercih fırsatına sahip. Diğer durumda, bazı olası istenmeyen programlar bilgisayarınızda yüklü.

büyük web tarayıcıları ile-Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox gibi bir tarayıcı uzantısı ve Cinplus işlevleri uyumludur. Uygulama online video izleme deneyiminizi geliştirmek için tasarlanmıştır olmasına rağmen hiç senin için faydalı değil. Ayrıca, program seviyor ve tercihleri ile ilgili çok sayıda özelleştirilmiş reklamlar için tarama oturumları hakkında bilgi toplar. İçinde görüntülenen reklamları tıklayın ve para web trafiği oluşturmak yapmak için bu yolu Cinplus çalışır.

Bu bir adware uygulama tarafından sunulan herhangi bir reklam tıklayarak olduğunu bilmeniz gerekenler her zaman kötü bir fikirdir. Böylece, ciddi güvenlik sorunları önlemek için sen Cinplus–dan senin PC hemen kaldırmanız gerekir. Ayrıca, diğer olası istenmeyen programları için hangi yerini öğrenmek ve silmek sistemdeki tüm mevcut tehditlere bir meşru antimalware aracını kullanarak kontrol etmeyi unutmayın. Buna ek olarak, güvenlik yazılımı her zaman temiz ve korumalı sanal makine korumak için yardımcı olacaktır.

Cinplus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Cinplus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *