Chrome_patch.hta (Chrome/ Firefox kaldırmak nasıl)

PUP

Chrome_patch.hta yardımcı olmaya bu makale yazdı. Bu Chrome_patch.hta kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışıyor.

Chrome_patch.hta asıl amaç adware teşvik etmektir bir potansiyel olarak istenmeyen program olarak sınıflandırması. Bu program bilgisayarınızda yoksa, bu web tarayıcınızı kullanmaya çalışın ve sisteminizi adware ile sıkışmış almak her zaman gösterilir. Ayrıca, Chrome_patch.hta, Internet hızı yavaş, tarama oturumları rahatsız ve sık sistem darbeye neden, böylece Chrome_patch.hta üstünde senin PC tutmak kesinlikle tavsiye edilmez.

Chrome_patch.hta görürseniz, her zaman bir nedeni olduğunu göz önünde bulundurun. Anlamı adware görmek üstünde senin PC bir malware olduğunu ve sorunları sürü sen neden yeteneğine sahiptir. Bulun ve Chrome_patch.hta hemen bilgisayarınızdan silmek için bu konuları ile ilgili önlemek için tek yolu bu.

Garip gelebilir, ancak çoğu durumda bilgisayar kullanıcılarının sistemlerinde kendilerini Chrome_patch.hta yükleyin olanlar. Benzer şekilde başka adware uygulamalar için Chrome_patch.hta farkında bile olmadan indirmek başarabilir miyim çok zeki biri. Çoğu zaman, adware bilgisayarınızı diğer ücretsiz sağlanan girer ve çoklu başlangıç monitörünüzde gösterilen reklamlar kadar varlığını gizli tutar. Çünkü bu onun en kolay erişim gibi seyahat etmek malware ile birlikte freeware genellikle işaret sisteme aslında, bu hiç de olağandışı değil.

PC sızmaya Chrome_patch.hta kullanan diğer bazı yolları vardır. Bu spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları ve Web siteleri saklanıyor, ya da sadece sahte bir sistem veya program güncelleştirmesi poz içerir. Sadece sizin bilgisayarınızda bir uygulama güncelliyoruz ikna olduğunuzda, örneğin, bu aslında yeşil ışık adware için bunun yerine veriyorsun ki ortaya çıkmıştır. Yani, istemeden de olsa adware sisteme yüklemek önlemek istiyorsanız, çok dikkatli ve bu acele, saflık, unutma ve oyalama kesinlikle size hiç yardımcı olmayacaktır.

Chrome_patch.hta installed üstünde senin PC, web tarayıcınızı işe yaramaz ticari reklam sesleri ile sular altında alırsınız. Bunlardan herhangi birini tıklatırsanız, sen daha istenmeyen malware sisteme yüklemek son olacak unutmayın. Ayrıca, Web’de gezinmek çalışın her zaman açılır pencereler görünür gibi değişik sorunlar bir sen neden yeteneğine olduklarından. Zaten belirtildiği gibi bu konular arasında sık sistem gürültüyle çarpmak yaşıyor ve tarama etkinlik kesmeden, Internet hızı, yavaşlama vardır. Böylece, Chrome_patch.hta, bilgisayarınızdan anında kaldırılmaları için yapabileceğin en iyi şey olduğunu.

Her durumda, belgili tanımlık adware yeteneği, kişisel ve finansal verilerinizi çalmak üzere Chrome_patch.hta, bilgisayarınızın bulaşmışsa ile uğraşmak gerekecek en kötü sorun var. En kısa zamanda Chrome_patch.hta PC girer, tarama faaliyetleri ve Kataloglar izleme başlar her hareketini online. Adware sizinle ilgili yeterli bilgi topladıktan sonra bu bilinmeyen üçüncü program destek kişilerle paylaşır ve onlar kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz. Bu sadece Chrome_patch.hta bilgisayarınızdan silmek ama aynı zamanda tüm kötü amaçlı yazılımlara karşı korumak için güvenilir güvenlik programlarını yükleyebilirsiniz nedense her zaman.

Chrome_patch.hta Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Chrome_patch.hta bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *