Cam şişe virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Glass Bottle

Cam şişe virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu cam şişe virüs kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Cam şişe iyi bilinen SuperWeb LLC aileden geliyor başka bir adware uygulamadır. Bilgisayarınızı, cam şişe infiltratlar bir kez aynı şekilde anılan ailenin diğer üyelerine, bu işe yaramaz açılan reklam ton üreten başlar. Her zaman web tarayıcısı kullanmak istiyorsanız ve genellikle “Reklamlar tarafından cam şişe”, “Getirdi tarafından cam şişe” veya bir şey böyle etiketlenir bu göstermek.

Ayrıca, müdahaleci reklam sık sistemin çöküyor neden, tarama oturumları yavaşlama veya ciddi kişisel güvenliğinizi tehdit edebilir bozuk bazı Web sitelerine yeniden yönlendirme yeteneğine sahiptirler. Bu nedenle, en kısa zamanda size onu üzerindeki varlığı fark cam şişe sistemden kaldırmak için yapabileceğin en iyi şey var.

Cam şişe olamaz aslında resmi web sitesinden – indirilen glassbottleapp.com, bu açık bir işareti program oldukça şüpheli bir şekilde dağıtılır. Çoğu zaman, adware uygulama genellikle güvenilir olmayan Web sitelerinden elde edilen birlikte yükleyicilerini üzerinden dışarı yayılır. Gerçeğini kullanıcılar uygulama Kur Sihirbazı tarafından sağlanan şartlarımız okumam nedeniyle bu genellikle sistemde, yeni yazılım kurulumu sırasında olur. Bu durumda, onlar sadece acele her şeye katılıyorum ve adware sisteme farkında bile olmadan.

Remove Glass Bottle
The Glass Bottle Virus

Bu adware uygulamalardan ücretsiz PC cam şişe gibi tutmak için tek yol olduğundan resmi web sitelerinden sadece, yeni yazılım indirmek için göz önünde bulundurun. Buna ek olarak, sistem kötü amaçlı yazılımlara karşı iyi korunmuş olduğundan emin olmak var.

Yukarıda, bir kez yüklü, cam şişe, miltiple ile ticari reklam sağlar ve siz rahatsız edici açılır pencereleri web tarama konum belirttiğim gibi. Bu reklamlar ile ana sorun bozuk Web sitelerine yönlendirmek ve ciddi kişisel güvenliğinizi tehdit bağlantılar içerdikleri gerçektir. Ayrıca, bazı web sitelerinin işletim sisteminiz zarar verebilecek bazı bilinmeyen programları ile doldurulur şüpheli yükleyicileri teşvik. Bu gerçekleri göz önüne alındığında, cam şişe sürede sanal makineden kaldırmalısınız.

Monitörünüzle birlikte çok sayıda ticari reklam sel dışında cam şişe sanal etkinliklerinizi izleme ve gözatma geçmişinizi kaydetmesini verebilir. Bir kez belgili tanımlık adware hakkında yeterli veri toplar, sanal ilgi ve tercihlerini yapmak için açmadan ilgili özelleştirilmiş reklamlar ile vermeye başlar. Bunu olmasını önlemek ve güvenliğinizi korumak istiyorsanız, ticari reklam–dan senin PC cam şişe kaldırarak sonlanmalıdır.

Temel amacı, cam şişe varlığını devam etmek için kolay bir kar elde etmek olduğunu unutmayın. Bunu yapmanın tek yolu ürünleri ve hizmetleri kendi bağlı kuruluş üçüncü kişilerin teşvik etmektir ve sağladıkları reklamlar tarafından görüntülenir. Bir reklam’ü her tıklattığınızda, cam şişe, geliştiriciler kolay para yapar. Böylece, cam şişe sistemden kaldırılıyor önemle önerilir.

Cam şişe virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala cam şişe virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *