Cache Killer Virus kaldırmak | Güncelleme

PUP

Cache Killer Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Cache Killer Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Önbellek katil online güvenlik geliştirmek için bir araçtır. Önbelleği siler, böylece silme veri çevrimiçi formları kurtardı. İkinci kişisel bilgilerinizi çalmaya ve insanlar kesmek için kullanılabilir. Uygulama kağıt üzerinde iyi görünse, onu çevreleyen gerçek çok farklıdır. Önbellek katil yanında güvenlik uzman bir potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) olarak kategorize edilmiş. Akıl arka plan üzerinde yetkisiz görevleri yürütmektedir olduğunu. Onlar güvenlik tavizler için yol açabilir. Bu programın kullanım amacı ile tezat içinde. Önbellek sisteminize yüklü katil var, en kısa zamanda kaldırmalısınız.

Yavru fok varlığı size sürpriz olabilir. Bu sıradan olduğunu. Önbellek katil bilgisayarınıza yükleniyor hatırlıyor musun, çoğunda vardır. Gizli program giriş içine fark edilmeden bilgisayarlar kazanma yolları vardır. En yaygın dağıtım tekniği donatılacak kurdu. Freeware, shareware ve korsan uygulamaları ek bir yazılım parçası taşıma kapasitesine. Onlar o bir bonus aracı olarak kendi şartları ve koşulları liste. Her zaman bilgisayarınıza eklemek Lisans Sözleşmesi (EULA) programlarının en son kullanıcı okumak zaman almalıdır. Gösterilen seçenekleri tüm için Gelişmiş veya özel yükleme modunu seçin.

Bir spam e-posta eklenmiş dosya önbellek katil aktarabilirsiniz. Eki bir belge veya bir bildirim önemli bir konuyla ilgili olarak sunulacak. Büyük olasılıkla, iletinin meşru şirket veya kuruluş, ulusal post, yerel polis departmanı, bir banka, bir kurye firması, bir kurum, bir hükümet şube veya sosyal medya ağı gibi adına ele alınacaktır. Belirli bir mektup güvenilirliğini kontrol etmek için en iyi yolu için gönderenin’ın kanıtıdır e-posta adresi. İlgili varlık başvuru için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Gibi çalıştırmayla ilgilidir en kolaylaştırılmış dağıtım arabayla teçhizatları tekniğidir. Bir web sayfası bir enfeksiyon erişildiğinde sisteminizi aktarabilirsiniz. Bu sizin kendi kaynakları filtre uygulamak ve gerektiğinde araştırma yapmak için etmektir.

Bir kez bilgisayarınızın içine yetkisiz görevleri yerine önbellek katil başlar. İstenmeyen işlemleri çalışan bir program büyük bir kırmızı bayrak ‘s. Belirtilen Hizmetleri bağlı olmadığınızda bile kötüdür. Yavru fok pazarlık fırsatlar çeşitli tüketim malları için teşvik ticari reklam, görüntüler. Bu giysi, Aksesuar, spor vites, mobilya, Dekorasyon, Bahçe ekipmanları, ev eşyaları, Oyunlar, oyuncaklar ve diğerleri kapsar. Onları daha fazla yapmak için göz-çekici, sinsi aracı onları renkli desenler, cursive yazı tipleri, flash animasyonları ve diğer özel efektler ile süsle. Sunuyu pazarlama bir hiledir. Önbellek katil bir alışveriş yardımcı değil. Bu önermeler alışveriş için güvendiğiniz değil.

Bir cog monetizing düzeneğinde reklamlardır. Önbellek katil sahipleri üçüncü taraf Web sitelerini tanıtmak için para alıyorum. İnsanların faaliyet temelinde hesaplanan komisyon alırlar. Bu yöntem pay-per-click sistem denir. Ne zaman bir kullanıcı bir reklamı izler belirli bir miktar başarılı bir kampanya için verilir. Siz ödemezseniz alışveriş listeleri için size getirdi, kişisel güvenliğinizi olduğunu değil kabul edilebilir kaygılarından. Yavru fok sponsor Web siteleri son kullanıcıya iletmeden önce taramaz. Senin güvenlik riskleri var. Yani onunla beraber sonuçları vardır.

Önbellek katil hangi edilmemelidir bağlı gizli bir tehdit vardır. Aslında, daha şiddetli olarak kanıtlamak olabilir. Yavru fok insanların tarama oturumları izler ve onlara bilgi toplar. Bunu yapmak için devletler gibi önbelleğinizi silmek yerine, gizli program bu kaydeder. Bu bilgi toplamak olacaktır tek parçası değil. Güvenlik açığı bulunan diğer veri tanımlama bilgilerini, tuş vuruşlarını, IP adresi, coğrafi konum, alan kodu, demografik profili, e-posta hesabı, telefon numarası, Faks, kullanıcı adları, parolalar ve mali kimlik bilgilerini izleme, gözatma geçmişinizi içerir. Önbellek katil sahipleri özel bilgilerinizi darknet piyasalarda iznini olmadan satacak. Olarak uygun gördükleri onları satın insanlar bunları kullanabilirsiniz.

Cache Killer Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son görevini seçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Cache Killer Virus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *