Bwplayer virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Bwplayer virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Bwplayer virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Bwplayer stumbled var? Kötü amaçlı yazılım araştırmacılar bu parazit adware kategorize. Çok sayıda reklam ve yolunuzu gönderilme açılır pencereleri için sorumludur. Ayrıca, birden fazla şüpheli araç çubukları, eklenti veya uzantıları bilgisayarınıza yükleme yeteneğine sahiptir. Dahası, bu görevi her adımda online olun ve bu verileri toplamak izlemektir.

Ayrıca, tüm tarama geçmişi ve arama sorguları gibi kolayca bu siber parazit tarafından çalınır. Neden? Böyle web veri adware için çok yararlıdır. Onun yardımıyla, onun reklamlar ve pop-up, en tıkladım olasılığı çok özelleştirebilirsiniz. Bu ile reklam, hiçbir zaman nerede onlar için yeniden yönlendirme bildiğiniz şey. Virüslü bir sayfasına yönlendiriliyorsunuz ve böylece bilmeden tehlikeli bir virüs bilgisayarınızı sızmaya izin verir.

Çoğu zaman, adware spam e-postaları pusuda ve ekleri, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, bozuk sel eğe, etc. En yaygın dağıtım araçlarının en kesinlikle ve yazılım birlikte sahte güncelleştirme istekleri vardır. İnternetten indirdiğiniz yazılım yüklemeye çalışırken yakın dikkat etmeniz bizim okuyucu her zaman tavsiye ederiz.

Kullanıcılar genellikle gözle ilgili için hızlı bir yükleme Kur Sihirbazı’nda Custom/ Gelişmiş mod seçmek yerine, hata yapmak. İkinci seçerek, bir paket herhangi bir gizli yazılım içeriyorsa görüntülemek mümkün olacak. Ek program veya apps fark ederseniz, onları işaretini kaldırın öneririz. Bu şekilde hiçbir kötü amaçlı yazılım, bilgisayarınıza gelir sağlayacaktır.

Adware gerçekten çok tehlikeli olarak kabul edilir değil iken, sen bunu hafife alınmamalı. Fazla bilgisayarınızda ciddi zararlar yapabilecek biri. Tabii, reklamlar yalnız zararsızdır, ancak üzerlerine tıkladığınızda, bilgisayarınıza bir virüs bulaşmış kaynak ve böylece grans gönder hackerlar erişim alabilirsiniz. Sonra diğer virüsler, sisteminizdeki denize indirmek ve hatta çalmak senin özel veri, bunu kaldırmanız gerekir parolaları, IP adresleri, banka hesapları ve kredi kartı numaraları gibi
[[gizlilik değeri ve denetimini yeniden kazanmak istiyorsanız 13]] tarayıcınız vb kötü adware–dan senin bilgisayar şimdi! Bunu nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, size yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken bizim talimatları uygulayın.

Bwplayer virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Bwplayer virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Bwplayer virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *