Browser Good virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Browser Good

Aniden “Reklamları Browser Good”, “Browser Good tarafından Brought”, ya da bir şey bunun gibi etiketlenir reklamları fark durumda, bilgisayarınızı adware ile enfekte olmuş açık bir işareti olduğunu.

Browser Good tanınmış SuperWeb LLC tarafından geliştirilen bir reklam-taraftar uygulamadır. Program “en iyi fırsatlar çekerek beklenir”, ya da en azından nasıl kendi resmi web sitesinde – anlatılan bu browsergood.info. Ancak, gerçekte hiçbir yararlı fırsatlar veya herhangi bir diğer faydalı içerik kullanımınıza sunulan, böylece Browser Good sanal makineden kaldırma tavsiye olduğunu.

Browser Good resmi web sitesinde ancak çalışmaz bir vurgulanan Yükle düğmesini göreceksiniz. SuperWeb aile programlardan yalnızca Web siteleri kullanıcılar onlar değildir açık olmasına rağmen onlar hakiki, olduğunu düşünüyorum yapmak zorunda çünkü Tabii ki, bu hiç de şaşırtıcı değil.

Remove Browser Good
The Browser Good Virus

Çoğu zaman, Browser Good infiltratlar bilgisayarınızın bazı ile birlikte ücretsiz web siteleri dağıtma güvenilmeyen yazılımlardan gelen indirme. Bu güvenilmez programları tüm çoğunluğu yaygındır, böylece durumda size düzenli olarak uygulamalar gibi download–dan websites, bilgisayarınızda birden fazla istenmeyen program var belli olur.

Neden reklamlar Browser Good tarafından tehlikeli olduğu düşünülen ana nedeni teşvik içeriği bilinmeyen üçüncü şahıslara ait olduğu gerçektir. Bu partiler sponsor Browser Good ve SuperWeb özellikle, ürün ve hizmetleri için şüphelenmeyen bilgisayar kullanıcılarına sundu. Ancak, bu reklamlar birini tıklarsanız, onlar malware yaymak şüpheli web sayfalarına yeniden yönlendirmek ya da web trafiğini artırmak zorunda.

Genellikle her reklamda terfi içeriği kendine cazip veya özel fırsatlar veya ücretsiz sistem taraması tarafından aldatılmış ve Browser Good en kısa zamanda kaldırmak izin gerekir bu yüzden ne web sitelerinde bulmak için karşılık gelmiyor.

Neyse ki, Browser Good kaldırma zor bir süreç değildir. Program el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Bu tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve sisteminizi zararlı yazılımlara karşı her zaman koruyacak bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirler.

Browser Good kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Browser Good kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Browser Good–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *