Browser Bleach virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Browser Bleach

Browser Bleach virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Browser Bleach virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Browser Bleach tarayıcı korsanının ailesinin bir üyesidir. O gemide varsa bu nedenle, bu iyi haber değil. Hava korsanı korkunç vardır. Onların adından da anlaşılacağı gibi tüm tarayıcılar kaçırmak ve onlar üzerinde tam kontrol altına almak. Browser Bleach ile bulaşmışsa, buna karşı hemen eylemleri. Enfeksiyon sisteminizde kalır her gün daha fazla ve daha fazla sorunları neden olur. İzin vermeyin size zarar neden.

Önceki sayfanıza Browser Bleach ile değiştirildiğini fark sonra aslında bir siber enfeksiyonu ile ilgileniyor ve bir çıkış yolu aramaya başla kabul. Korsanının nerede saklandığını bulmak ve silmek için tereddüt etmeyin. Güven, bu hiçbir şey sorunlar, şikayetler ve unpleasantries sen ve senin makine-ecek getirmek. Uzun süre kalır, bu sorunlar daha şiddetli olacak. Kendine bir iyilik yap ve saldırgan’ın kalış kısa kesti. Ne kadar çabuk bitti senin için daha iyi. Ve bir kez daha, hızlı hareket. Gecikmeler pişmanlık için yol. Gemide her saniye ile gaspçı, çıkmaz kötüleşir. Zaman senin arkadaşın değil.

Bir kez içinde senin sistem, daha önce normal ve keyifli tarama deneyimi büyük bir karışıklık Browser Bleach korsanının yapar. Biz zaten belirtildiği gibi önceki sayfanıza gerçekleşir. Varsayılan tarayıcınızı ve bu değişikliği geri alabilirsiniz hiçbir şey kendisi yapar. Korsanının değişiklikler tersine engeller. Uygun gördüğü ve fikrini artık ilgisiz kaldığı gibi davranır. Varsayılan tarayıcı yerine ile diğer sorunlar de gel. Günlük bazda sayısız reklam ile alı. Ekranınızın tamamını her zaman tüm şekiller ve formlar reklamları ile kaplıdır. Tüm sayfaları içerik tamamen afiş, Kuponlar, teklifler, vb tarafından engellenir. Hatta hangi reklam ücretsiz olarak kullanmak siteleri reklamlarında ağır değildir.

Remove Browser Bleach
The Browser Bleach Virus

Bütün bu yapar, tarama neredeyse imkansız. Bir şey aramak deneyin ne zaman, korsanının seni rahatsız etmek için işte. Ama etkileşimler için online sadece sınırlı değildir. Oh, hayır. Bilgisayarınızı çevrimdışı kullanırken bile sorunlar karşı karşıya. Çok yanıt vermeyen ve biraz ağır olur. Bu sonsuza dek senin programları yüklemek için yeterlidir. Ayrıca yaygın gürültüyle çarpmak, donuyor ve yeniden doğmuş gibi yaşayın. Bu cehennem gibi bir deneyim eşittir.

Bu saldırılar karşısında ile uğraşmak istemiyorum çünkü PC kullanarak kaçınarak başlatın. Neyse ki, gerek yok. Bu korsanının çıkarılabilir. Ayrıntılı talimatları aşağıda yardımıyla, hiçbir zaman PC’nizi temiz edebilecektir. Tek yapmanız gereken şey tam sipariş verilen adımları izleyin. Ama çabuk yap. Artık korsanının, kötü senin çıkmaz olur kalır. Çekinmeyin ve şimdi harekete geçin!

Nasıl korsanının senin makine sen olmadan fark girdiniz mi? Eğer genellikle web üzerinden ücretsiz programlar download ve onların yükleme işlemlerini acele, cevabın burada. Crooks kez malware diğer programlara iliştirin. ve onları yüklerken dikkatli değilseniz, bilgisayarınızı orijinal app yanında hulul sonunda. Henüz, biraz ekstra dikkat böyle bir sonuç engelleyebilir. Daha dikkatli olmalarını.

Öncelikle, tek meşru download kaynak kullanın. İkinci olarak, asla genel Is Sartlari atlayın. Ve üçüncü olarak, Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş seçenekleri olarak denetimini yükleme ele verdiler ve makinenizi girmek üzere olan tüm apps görmek mümkün-e yeğlemek için. Birkaç ekstra dakika PC güvenli tutmak için yeterli. Bunu unutma!

Browser Bleach virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Browser Bleach–dan senin kaş-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *