BlockerU virüs | Güncelleme

PUP

BlockerU virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu BlockerU virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

BlockerU sisteminize kaos neden yeteneğine olan kötü niyetli ve tehlikeli bir uygulama olarak sınıflandırılmış. Bu reklam destekli bir program büyük web tarayıcıları – Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox ile uyumlu olduğu gibi üzerlerine görüntülenecek tüm ticari açılır reklamları için sorumludur. Ancak, BlockerU tarafından sağlanan reklam olduğunu bilmeniz gerekenler ciddi sistem güvenliğinizi tehdit edebilir. Böylece, PC’NİZDE tutulmalıdır değil başka bir potansiyel olarak istenmeyen program bu.

Aslında, daha önce onayınızı bilgisayarınızı ama bu yükleniyor BlockerU mu gerek bu sizin için yararlı olacak anlamına gelmez. Aslında, sen kendi başına bile farkında olmadan indirmek başarabilir miyim usta bir uygulamadır. Çoğu kez, BlockerU diğer ücretsiz sağlanan PC girer ve çoklu başlangıç monitörünüzde gösterilen reklamlar kadar varlığını gizli tutar. Çünkü bu onun en kolay erişim gibi seyahat etmek malware ile birlikte freeware genellikle işaret sistemi için aslında, bu hiç alışılmadık değil.

Bazen BlockerU kullanan PC sızmak için diğer yöntemleri. Bu spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları ve Web siteleri saklanıyor, ya da sadece sahte bir sistem veya program güncelleştirmesi poz içerir. Örneğin, Adobe Flash Player ya da Java güncelliyoruz, ama bunun yerine, sanal makinenizde bir kötü niyetli, müdahaleci ve tehlikeli adware araç yüklüyoruz ikna. İstemeden de olsa adware yükleme önlemek istiyorsanız, bu acele, saflık, unutma ve oyalama kesinlikle size hiç yardımcı olmayacaktır.

En kısa zamanda BlockerU girer senin PC, web tarayıcınızı işe yaramaz ticari reklam sesleri ile sular altında alırsınız. Bunlardan herhangi birini tıklatırsanız, sen üstünde belgili tanımlık sistem daha istenmeyen kötü amaçlı yazılım yüklemeden sonunda olabilir göz önünde bulundurun. Ayrıca, Web’de gezinmek çalışın her zaman bu açılır pencereler görünür onlar size çeşitli sorunlara neden yeteneğine şunlardır. Bunlar arasında sık sistem gürültüyle çarpmak yaşıyor ve tarama etkinlik kesmeden, Internet hızı, yavaşlama vardır. Bunu durdurmanın tek yolu BlockerU en kısa zamanda görüntüler reklam kaldırmaktır.

Ne yazık ki, müdahaleci ticari reklam hakkında endişelenmenize gerek tek sorun değildir. BlockerU hakkında bilmeniz gereken başka bir şey uygulama izleme ve kayıt senin browsing tarih ve sanal tercihleri verebilir olmasıdır. Program Tarama alışkanlıklarınız hakkında yeterli bilgi topladıktan sonra üçüncü taraf içeriğini monitörünüzde görüntülemek başlar.

Bu uygulama web tarayıcınıza gösterilen içeriği için sorumluluk kabul etmez gibi [[94 tarafından]], sağlanan herhangi bir reklam güvenmemek unutmayın. Bu yüzden, sağlanan reklamlara tıklarsanız, bozuk malzeme içeren çeşitli web siteleri aktarıldıklarından.
Ayrıca, her tıkırtı üstünde BlockerU, görüntülenen bir reklam adware programın saklanıyor üçüncü kişilere kar getiriyor ve varlığını devam ediyor. BlockerU bilgisayarınızdan kaldırmak için işe yaramaz reklamlara sonlandırmak için tek yolu bu. Böylece, bu uygulama sistemden silinmesi önerilir. Ayrıca, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı iyi korunmuş olduğundan emin olmak var.

Çok büyük olasılıkla bazı bilgisayar enfeksiyonlar virtual machine sızmayı başarmış mi size tarama oturumları güvenilir olmayan Web sitelerine, güvenliği aşılan resimler, yönlendirildi. Sonuç olarak, enfeksiyonlar sisteme gizli olabilir ve bazı siber suçlular PC’nizi erişebilir ve hassas verileri çalmak izin verebilirsiniz. Bu olursa, herhangi bir tehdit ve virüs sisteminden tamamen silmek ve çalınmasını, kişisel verilerinizi korumak için tek yol olduğunu bir otomatik güvenlik programı kullanmak için. Bunu kullanarak, tüm gizli enfeksiyonlar yer ve hemen silinir.

Neyse ki, BlockerU kaldırılması zor bir süreç değildir. Onun reklam yanında program otomatik olarak veya el ile silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, el ile öğretim sağlamak feryat bu makalede takip edebilirsiniz. El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var. Güvenlik Aracı bulun ve olası istenmeyen programları silmek ve olacak gelecekte zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak.

BlockerU virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala BlockerU virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *