Between Lines virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Between Lines virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Between Lines virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Between Lines başka bir tipik adware kullanma hangi iyi bilinen SuperWeb LLC aileden geliyor. Aynı şekilde diğer üyeleri için söz konusu aile, Nano sörfçü gibi saat el, deniz mavisi Kitty ve kutu yeşil, bir kez Between Lines girer senin bilgisayar, o işe yaramaz açılan reklam pencereleri da sık sık sistemin çöküyor neden olabilir ton üreten başlar ve size tarama oturumları önemli ölçüde yavaş. Ayrıca, bu reklam bazı şüpheli web sitelerine yönlendirmek ve ciddi kişisel güvenliğinizi tehdit. Bu nedenle, yapabileceğin en iyi şey olduğunu en kısa zamanda size onu üzerindeki varlığı fark Between Lines sistemden kaldırmak için.

Aslında bu Between Lines–dan onun resmi karşıdan yüklenemiyor Web sitesi anlamına gelir program şüpheli bir şekilde dağıtılır. Çoğu zaman, adware uygulama genellikle güvenilir olmayan Web sitelerinden elde edilen birlikte yükleyicilerini üzerinden dışarı yayılır. Bu Web sitelerinden birini malavida.com ve montajcılar Between Lines ile birlikte gruplandırılmış sağlar. Bu Between Lines gibi adware uygulamalardan ücretsiz PC tutmak için tek yol olduğundan resmi web sitelerinden sadece, yeni yazılım indirmek için göz önünde bulundurun. Buna ek olarak, sistem kötü amaçlı yazılımlara karşı iyi korunmuş olduğundan emin olmak var.

Bir kez installed üstünde sistem, Between Lines aynı şekilde diğer adware uygulamaları, web tarama konum iken birden çok ticari reklam ve rahatsız edici açılır pencereleri ile sağlar. Bu reklamlar ile ana sorun bozuk Web sitelerine yönlendirmek ve ciddi kişisel güvenliğinizi tehdit bağlantılar içerdikleri gerçektir. Ayrıca, bazı web sitelerinin işletim sisteminiz zarar verebilecek bazı bilinmeyen programları ile doldurulur şüpheli yükleyicileri teşvik. Bu gerçekler göz önüne alındığında, en kısa zamanda sizin sanal makineden Between Lines kaldırmalısınız.
Temel amacı, Between Lines varlığını devam etmek için kolay bir kar elde etmek olduğunu unutmayın. Bunu yapmanın tek yolu ürünleri ve hizmetleri kendi bağlı kuruluş üçüncü kişilerin teşvik etmektir ve sağladıkları reklamlar tarafından görüntülenir. Bir reklam’ü her tıklattığınızda, Between Lines geliştiriciler sen kolay para kazanmak. Ayrıca, adware uygulama sizin için çok tehlikeli olduğu kişisel bilgilerinizi çalmak ve bunları söz konusu üçüncü taraflarla paylaşmak yeteneğine sahiptir. Böylece, Between Lines sistemden kaldırılıyor önemle önerilir.

Neyse ki, Between Lines kaldırılması zor bir süreç değildir. Onun reklam yanında program otomatik olarak veya el ile silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, bu makalede manuel talimatları takip edebilirsiniz. El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var. Güvenlik Aracı bulun ve olası istenmeyen programları silmek ve olacak gelecekte zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak.

Between Lines virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Between Lines virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *