BetterWorld virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

BetterWorld virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu BetterWorld virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

BetterWorld programdır, kuponlar ve ziyaret ettiğiniz her site için rekabetçi fiyatlar görüntülemek için yararlı bir araç olarak yükseltilir. BT uzmanları bu parazit adware kategorize. Bu gölgeli yazılım yanlış sunuya düşme.

Gerçekte, bu program gerçekten çok müdahaleci ve sen istemesen tarayıcınızın swarm çok sayıda reklamlar neden olur. Onları altında metin “Reklamlar BetterWorld tarafından”, “Powered by BetterWorld”, “BetterWorld tarafından getirilen size” gibi bazı tür tür reklamların mümkündür vs. Araç çubukları, uzantıları ve ilan edilir diğer ürünler gibi diğer şüpheli yazılım indirmek gibi kullanışlı hale getirmek için sık sık bu tür reklamlara hedefliyoruz. Bu adware bilgisayarınızda olması donma ve çökme, herhangi bir web etkinliğini imkansız hale için tarayıcınızı neden olabilir.

En yaygın adware dağıtım araçlarının ücretsiz bohça bilgisayar yazılımı ve sahte güncelleştirme isteği sayısıdır. Geliştiriciler sık sık programlar ve uygulamalar yeniden paketlemeyi ve onları düzgün başkalarına değil açık malware ile birlikte paket. Neden Kullanıcı bilmeden üstünde onların bilgisayar böyle kötü amaçlı yazılım yüklemek neden bu. Onlar hızlı bir kurulum için tercih alışkanlığı kurtulmak Eğer böyle enfeksiyon kolayca önlenebilir.

Ne Biz onun yerine, yapmak bizim okuyucu tavsiye olduğunu yükleme işlemi üzerinde tam denetime sahip böylece için kurulum sihirbazındaki özel veya Gelişmiş modu seçmek için. Dahası, bu şekilde zaten belirtilen yazılım demetleri tam içeriğini görüntüleyebilir ve -ebilmek kolayca herhangi bir program veya şüpheli veya hiçbir zaman ilk etapta indirmek için amaçlanan uygulama seçimini kaldırın.

Adware çok tehlikeli görünmüyor olabilir ama reklam sürekli böyle nesil sonunda, tarayıcınızın aşırı. Ağır yük yavaş bir internet bağlantısı arkasındaki neden olacaktır. Ayrıca sadece tarayıcınızı açmayı, ama basit bir Web sitesi açma gibi herhangi bir web görevlerini yapmakta zorluklar yaşayacaksınız. Her gün senin örümcek ağı kaş halsiz ve hatta kaza hissedeceksiniz. Çünkü senin sistem-ecek var olmak şüpheli reklamlar ve pop-up yüklemeye çalışırken meşgul nerede size herhangi bir işi yapmak mümkün olmayacaktır bir noktasına alırsınız. Bu yüzden hızlı hareket çok önemlidir.

En kısa zamanda BetterWorld Bu program varlığı dikkat edin, hemen onun kaldırma ile devam etmek için tavsiye ederiz. Biz başarıyla bu reklam yazılımı bilgisayarınızdan kaldırmak için yardımcı olabilir. Bu makalenin sonunda ayrıntılı yönergeler bulacaksınız.

BetterWorld virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala BetterWorld virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *