Backdoor.Kuyama Trojan kaldırma | Güncelleme

Trojans

Backdoor.Kuyama Trojan kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Backdoor.Kuyama Trojan kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Backdoor.Kuyama Truva atı ailesinin n. üyesidir. Eğer onunla bulaşmış, için kötü bir zaman vardır. Trojan korkunç itibar kesinlikle hak etti. Onlar haklı olarak cyber enfeksiyon en tehlikeli türü olarak kabul edilir. Bu yüzden kelime “virüs” duyduklarında çoğu insanların kafasında Trojans düz git. Bu zararlıları kısır ve son derece tehlikeli. Onlar senin makine gizlice girin ve Gölgelerin içinden bozgunculuk başlatın. Hatta sana bulaştı farkında olmayabilir. Yani, senin makine için dikkat edin. Bir şey kapalı olduğuna dikkat edin, size daha iyi check it out.

Bir kez ev sahipliği yapıyorsanız enfeksiyon ne tür farkında mısın, buna karşı hızlı ve yeterli önlemleri almak mümkün olacak. Backdoor.Kuyama Trojan ise s, senin durumun daha kötü. Davetsiz misafir hemen silmek için elinden gelenin en iyisini yapmalısınız. Aksi takdirde, o-ecek yapmak bilgisayarınızın tam bir karmaşa. Bulmak ve silmek çok zor bu yüzden belgili tanımlık Trojan kendisini kök sürücülere kopyalayacağını şeydir. PC yeteneklerinizi emin değilseniz, otomatik bir çözüm kullanın. Senin için kaldırma işi yapmak için bir anti-malware programı indirin.

Bir kez belgili tanımlık Trojan girer, her şey ters dönüyor. Virüs, sisteminizle karışıklık ve ayarlarınızda yetkisiz değişiklik yapmadan başlatır. Bunu yapmak için iznine ihtiyacım yok. Şimdi senin makine kontrol ediyor. Backdoor.Kuyama sistem kayıt defteri de arkada reedits. and/ ekler veya böylece neden kaldırır girişler, programlarınıza bazıları çalışmayabilir. Diğer durumlarda, herkese iş uygulamalarınızı başarısız. Bilgisayarınızı, genel olarak, çok yavaş olur ve başlar günlük bazda underperform. Eğer sık sık sistem gürültüyle çarpmak, yeniden doğmuş gibi ve arıza deneyim. Yapılmış her türlü iş almak imkansız hale gelir. Dahası da var, yine de.

Belgili tanımlık Trojan online faaliyetleri de etkiler. Bu tarayıcılar ele geçirilmesini ve onları her zaman gölgeli sayfalara yeniden yönlendirmek neden olur. Çevrimiçi olduğunuzda, yeniden yönlendirmeler tarafından kesiliyormuş ve sayısız, şüpheli reklamlar. İnternette gezinmek bir kabusa dönüşür. Ama daha fazla. Backdoor.Kuyama da bir arka kapı diğer enfeksiyonlara karşı olarak hizmet vermektedir. Çoğunlukla ransomware için. Virüsten koruma programınızı devre dışı bırakır ve böylece diğer tehdit PC’nize kapılarını açar. Sürekli malware riske maruz kalır. Bütün gün, her gün.

Ama bu sana yeterince kötü Backdoor.Kuyama casus falan değil. Sonuçta, bu bir Trojan bahsediyoruz olduğunu. Şu andan itibaren o girer online her hareketini izleme başlar. Sadece bu değil, ama aynı zamanda sen-ebilmek bulmak tüm hassas ve kişisel bilgileri toplar. Bir kez yeterli veri toplanan karar verir, o gönderir herkese hackerlar arkasında. Sonra kim bilir ne onlar için özel bilgilerinizi kullanacak. Bu iyi bir şey değil, bize güven. Yani, o kadar şişman gitmesine izin verme. Bizim kaldırma kılavuzu kullanma ve belgili tanımlık Trojan kaldırmak veya işi için bir anti-malware app olsun. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, hareket aslında. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Nasıl did sen almak bulaştırmak [[81 ile]]? Birçok olası senaryo vardır ama en sık kullanılan yöntemler Trojans için geldiğinde kötü amaçlı spam e-posta eklerini ve bozuk sayfaları (Yetişkin). Şahsen bilmiyorum bir kişiden gelen bir e-posta alırsanız, dikkatli olun. İletileri açma ve eki İndiriyor içine acele etme. Aç kolayca bir virüs olabilir ve eğer sen tıkırtı o, sen olmadan fark PC girin.

Ayrıca, uzak doğrulanmamış Web siteleri kal ve ne tıklayın çok daha dikkatli ol. Bazen tek bir yanlış tıklama için bir virüs gemide davet etmen yeterli. Uyanık olun. Teyakkuz güvende tutar. İhmal enfeksiyonlara yol açar.

Backdoor.Kuyama Trojan Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Backdoor.Kuyama Trojan bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *