Baby Setup virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Baby Setup kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Baby Setup kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Baby Setup ‘virüs’ BT uzmanları tarafından adware sınıflandırılır. Bu tarayıcınızın bozar ve çevrimiçi yapar kötü amaçlı bir yazılım deneyimi yaşayan bir cehennem var. Bu parazit online aktivite izlemek ve web verilerinizi gibi çalmak için bilinen ama arama sorguları yanı sıra sörf geçmişi ve alışkanlıkları sınırlı değildir. Bu bilgiyi işledikten sonra reklam yazılımını belirli bir kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklam oluşturmak devam ediyor. Böyle reklam ın-metin, açılır pencereler, iletileri veya afiş yanıp olabilir.

Çoğu zaman, bu içeriğin özel fırsatlar ve teklifler, özel satış ve kuponlar, indirimler, sahte güncelleştirme isteklerini, vb bir çeşit teşvik edeceklerdir. Adware temel amacı gelir pay-per-click yöntemi ile oluşturmaktır.

En yaygın bir adware dağıtım demektir spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, özgür yazılım demetleri, bozuk sel eğe, gölgeli bağlantıları ve reklamlar, vb. Kötü amaçlı bir enfeksiyonu önlemek için biz, bizim okuyucu–dan bilinmeyen gönderen, e-postaları açmayın özellikle ekleri içerenleri öneririz. Daha sık sık–dan değil, spam e-postaları bir tür habersiz kurbanın bilgisayarına istiyor bir virüs tarafından enfekte dışarı çıkarmak.

Ayrıca, yazılım internetten indirdiğinizde kullanıcıların dikkatli olmanız gerekir. Custom/ Gelişmiş yükleme işlemi için tercih etmek en iyisidir. Ancak bu şekilde ne aslında, bilgisayarınızda yüklü üzerinde tam denetime sahip edebilecektir. Herhangi bir şüpheli görünümlü program veya uygulama görürseniz, sade bir şekilde seçimini kaldırabilirsiniz.

Çok müdahaleci olmasının yanı sıra, Baby Setup adware ayrıca çevrimiçi gizlilik ve güvenlik ödün daha yetenekli. Bu yüzden genellikle bir ‘virüs’ denir. Bilgisayar sisteminize bulaştırmak yok çünkü gerçekte, bu gerçek bir virüs değil. Ancak, bu kötü amaçlı parazit zararsız olduğunu sanmıyorum. Bir Truva atı olarak tehlikeli olmayabilir, ama bu onun yeteneklerini hafife almamalısın anlamına gelmez.

Reklamlar ve pop-up bu zararlı haşere tarafından oluşturulan gizli tehlike pusuda. Bir Truva atı, solucan veya hatta ransomware gibi olası bir virüs enfeksiyonu uzakta bir tıklama olabilir! Adware bilgisayarınızda tutmalı bir şey değil. Güvenli ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için geri dönmek için en kısa zamanda varlığını fark kötü amaçlı bu parazit bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir!

Baby Setup kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Baby Setup–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *