Av64n.exe virüs | Güncelleme

Trojans

Av64n.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Av64n.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Av64n.exe varlığı, bilgisayarınızdaki çok kötü bir işarettir. PC tarafından kötü bir Truva atı sızmış bir işaret. Bu virüs kabiliyetini ciddi zarar o enfekte sistemi için ünlüdür. Sık sık böyle bir ölçüde bu kadar kişisel bilgilerinizi almak ya da kullanma belgili tanımlık bilgisayar normal bir daha mümkün değildir. Çünkü onlar-ebilmek yapmak ne kötü niyetli işler için bir sınır Truva atları muhtemelen virüs en çok korkulan türüdür.

Değerli bilgiler her türlü gibi çalmak ama banka şifreleri, IP adresleri, bunlarla sınırlı olmamak anlamına gelir hesap kimlik bilgileri, oturum açma kimliği, kredi kartı numarası, vb gibi hackerlar kez Truva atları kullanın. Dahası, bu zararlı virüs sayesinde, siber suçlular her hareketini – hem online ve ev, örümcek ağı fotoğraf makinesi ve PC’nize bağlı mikrofon aracılığıyla izleyebilirsiniz. Ürkütücü, değil mi? Ve hepsi bu değil.

Truva atları sistem kayıt defteri ve bozuk temel görevleri, oluşum ve eğe değiştirmek olduğu bilinmektedir. Artık normal olarak çalışmaya yapabiliyor böylece bilgisayar sisteminizi her parçası bulaştırmak için virüs ana amacı budur. Tabii ki, kısır planı taşırken, hackerlar onlar bulabilirsiniz gibi birçok değerli verilerinizi ele geçirmek amacı. Kar için diğer üçüncü şahıslarla paylaştıkları bu yana özel bilgi onlar için çok faydalıdır.

Virtual machine yolda kandırmak için geldiğinde bu Trojan virüs bir beyni var. Ama o yine de senin izni olması gerekir. Sizin izniniz olmadan işgal edemez. Bilgisayarınızı istila bir Truva atı için en yaygın yolu ile donatılacak ve sahte güncelleştirme isteği sayısıdır. Ne çoğu kullanıcı hakkında farkında değiller onlar sık sık onlar aslında download birlikte gizli yazılım yüklemek olduğunu. Eğer hızlı bir kurulum için tercih bu olur.

Bunun yerine, yapmak öneririz olduğunu özel veya Gelişmiş modu Kur sihirbazında seçmek için. Bu tek başına hangi program aslında, bilgisayarınızda yüklü seçmenize izin verir. Biz herhangi bir ek yazılım seçimi kaldırma önermek, kılık aslında zararlı parazitler çoğu kez beri. Şimdiye kadar sahip olduğunuz bir programın güncelleştirmek için şüpheli bir bağlantıyı izlemek için zorlayan bir rastgele güncelleştirme pop-up rastlamak Eğer Ayrıca, tıkırtı üstünde o değil! Bu büyük olasılıkla size virüslü bir bağlantıyı tıklayarak içine kandırmaya sahte bir mesaj var. Biz resmi ve lisanslı kaynaklardan gelen, yazılım güncelleştirmeleri edinmenizi öneririz.

Av64n.exe gibi Trojan virüs son derece gizli ve çok yönlü vardır. En kısa zamanda bilgisayarınızı istila ettiler onlar mutlaka bir saldırı başlatmak değil bu tür kötü amaçlı yazılımlar hakkında ilginç bir olmasıdır. No Bunun yerine, onlar onların zaman alır ve rasgele etkinleştirin. Bu arada, güzel, bu iyi bir AV program bile o bulmak mücadele edecek bu yüzden gizlemek. Bir Truva atı tarafından girildi en yaygın belirti yavaş genel performans bilgisayar, bozuk dosyaları ve süreçleri, yaygın gürültüyle çarpmak ve uygulamalar ve programlar, ziyaret ettiğiniz her Web sitesinin yavaş internet reklam saldırılara donuyor hız, aynı zamanda çok yüksek CPU ve GPU kullanımı.

Truva enfeksiyonlar şaka vardır. Aralarında, siber suçlular, kimlik bilgilerinizi çalmak ve senin adına yasadışı eylemleri gerçekleştirmek. Av64n.exe, bilgisayarınızda istediğiniz bir şey değil. Biz onun kaldırma devam etmek için teşvik neden yakında bilgisayarınız üzerindeki varlığı olarak algılayan vardır. Aksi takdirde, getting mavi perde-in ölüm ve tüm siber makinenizde saklamak verilerinizi kaybetme riski. Bu görevde sana yardım edebiliriz. Tek yapmanız gereken bizim talimatları uygulayın.

Av64n.exe kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Av64n.exe bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *