AppToU virüs | Güncelleme

PUP
Remove AppToU

Monitörünüzün aniden ticari açılan reklam ton ile sular altında çıkarsa, bu kötü amaçlı bir uygulama sistemde bulunup bulunmadığını kesindir. Böyle bir program AppToU ve benzer şekilde diğer olası istenmeyen programları için (yavru), bu tipik bir reklam destekli uygulama.

Aslında rağmen AppToU sağlamak sen ile en iyi online, fırsatlar aynı süre alışveriş size bol zaman zaman, sen kesinlikle gerektiğini bu programa güveniyorum ve silmek o–dan senin PC en kısa zamanda gerekiyordu. Diğer durumda, yavru fok bilgisayarınızın performansını yavaşlatabilir, sık sistem gürültüyle çarpmak kışkırtmak ve çeşitli güvenlik sorunlarına neden. Buna ek olarak, AppToU diğer tehlikeli enfeksiyonlara sistem üzerine izin verebilirim.

AppToU doğrudan bağlantı indirmek için vardır. Uygulama hakkında bilgi-ebilmek bulunmak apptoyounow.info, ancak, bu web sitesinde download bağlantı etkin değil. Bu demektir ki aynı şekilde birçok diğer tehlikeli uygulamaları, AppToU dağıtılmış diğer ücretsiz sağlanan. Gerçeğini kullanıcılar uygulama Kur Sihirbazı tarafından sağlanan şartlarımız okumam nedeniyle bu genellikle sistemde, yeni yazılım kurulumu sırasında olur.

Bu durumda, onlar sadece acele her şeye katılıyorum ve yavru fok sisteme farkında bile olmadan. Böylece, her zaman yeni uygulamalar sanal makinenizde yüklediğinizde çok dikkatli olmalıdır. Aksi takdirde, sistem güvenliğinizi tehlikeye.

AppToU Ayrıca sahte codec veya güncelleme indirme yoluyla böylece yayılmış olabilir yazılımınızı güncelleştirmeniz gerekiyorsa, programın resmi web sitesinden güncelleştirme paketini karşıdan emin olun.

Remove AppToU
The AppToU Virus

AppToU olduğunu isimlerini yükleme sonrasında rastgele diğer kötü niyetli uygulamaları için benzer, YouTubeAdBlocker, Browse2Save, TubeitAdBlockApp, gibi vb AppToU hiçbir özel durum oluşturan ve bir kez installed üstünde senin PC, yüklü programlar listesinde giriş ApptoU içerebilir, AppTOU ve diğerleri. Bu nedenle, uygulamanın tam adını, ama görsel olarak AppToU benzer bir ad için arama değil. Onu bulur bulmaz, herhangi bir dikkate almadan, sanal makineden silmeniz gerekir.

Aynı şekilde başka istenmeyen uygulamalar için girer sürede AppToU olarak sistem, web tarayıcınızı kullanarak ticari reklam tonlarını sel başlar. Tutmak aklında herhangi bir AppToU olarak bu reklam güvendiğiniz değil web tarayıcınıza gösterilen içerik için sorumluluk almaz. Bu yüzden, görüntülenen reklamlar’ı tıklatırsanız, bozuk malzeme içeren çeşitli web siteleri aktarıldıklarından.

Ayrıca, [[88 tarafından]], sağlanan bir reklamınıza her tıklama kötü amaçlı bir program gizleme üçüncü kişilere kar getiriyor ve varlığını devam ediyor. AppToU bilgisayarınızdan kaldırmak için işe yaramaz reklamlara sonlandırmak için tek yolu bu. Böylece, bu uygulama sistemden silinmesi önerilir. Ayrıca, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı iyi korunmuş olduğundan emin olmak var.

AppToU virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala AppToU virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *