Anonymous Search virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Anonymous Search

Anonymous Search malware araştırmacılar tarafından tehlikeli tarayıcı hijacker sınıflandırılır. Bilgisayarınızda sahip beladan başka bir şey getirecek. Size yardımcı olacak bir çok yararlı uygulaması reklamı “azaltmak web deneyiminizi bilgi toplamak için arama motoru yeteneğini”, ama gerçekte öyle değil. Kısa bir süre parazit tarayıcınıza kendisi kurmuştur sonra o-ecek başlamak kötü amaçlı plan.

Hava korsanı tarayıcı ayarlarınız arasında geçiş yapmanıza ve ana sayfa, yeni sayfalar ve arama motoru gölgeli bir özel sayfa ile değiştirmek için bilinir. Dahası, kaçırmak için izin gerek kalmadan şüpheli uzantıları ve araç çubukları yüklemek anormal değildir. Çok sayıda reklam oluşturma başlatıldığında tüm cehennem kırılmak bağsız. Bu içeriğin özellikle sayesinde elde edilen web veri tarama geçmişi ve arama sonuçları gibi kullanıcıya daha çekici olmak için oluşturulur.

Tarayıcı korsanları-cant kesmek onların yol üstünde senin PC. Onlar erişim için izniniz gerekiyor. Saflık ve onların kötü niyetli görevleri gerçekleştirmek için ihmal, hackerlar güveniyor. Onların tuzağına düşmek değil. Internet tarama konum ve bir şey üzerinde tıklatmadan önce iki kere düşünmek dikkatli olun.

Remove Anonymous Search
The Anonymous Search Virus

Hava korsanlarının yaygın spam e-posta mesajları, e-posta eklerini gizlemek için bilinen ve çalıştırılabilir dosyalar, sel, sahte güncelleştirme istedi, ücretsiz yazılım demetleri, aynı zamanda enfekte bağlantıları ve reklamlar. İstemeden kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza yüklemek olmaz emin olmak için yalnızca advanced/ Özel Kurulum Sihirbazı’nı altında yüklemeniz gerekir. Ayrıca, körü körüne bir gölgeli güncelleştirme bağlantısını takip etmeni çağrısı rasgele bir pop-up güvenmiyorum. Bunun yerine, yazılım güncelleştirmelerini almak için sadece resmi ve lisanslı kaynaklara güveniyor.

Birçok kullanıcı tarayıcı korsanları ‘gerçek virüs’ var olmak ondan beri onlar yalnızca tarayıcı için onların saldırı sınırlamak için düşünmüyoruz. Ancak, bu dikkatsiz gerekir ve tehdit tamamen göz ardı gelmez. En kısa zamanda böyle kötü amaçlı yazılım olup olmadığını belirlemek, sorun çıkarmak mümkün olmadan hemen kaldırmanız gerekir. Aksi takdirde, kişisel ve finansal veri ifşa riski.

Siber suçlular değil bu fırsat geçmek ve onlar başkalarıyla paylaşarak kar böylece bu tür verileri elde etmek için durum yararlanmak emin olabilirsiniz. Tarayıcınıza bir gaspçı olduğunu tehdit saymıyorum bile. Bu parazit yavaş internet bağlantısı ve sürekli tarayıcı çöküyor ve ahşap kaplama için sorumludur. Güvenli ve reklam içermeyen tarayıcısı deneyimi için döndürmek istiyorsanız, bizim uyarı kulak verin ve bu sinir bozucu parazit ASAP karşı hareket gerekiyor! Bu görevi size yardımcı olabilir. Yapmanız gereken şey sadece bizim ayrıntılı talimatları uygulayın.

Anonymous Search kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Anonymous Search–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *