Air Globe virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Air Globe Virus

Air Globe virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Air Globe virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Eğer monitörünüzün aniden ticari açılan reklam ton tarafından sular altında, bu bir adware uygulama sistemde bulunup bulunmadığını kesindir. Böyle bir program Air Globe ve benzer şekilde diğer kötü amaçlı programlar için bu tipik bir reklam destekli uygulama.

Aslında rağmen Air Globe en iyi online, fırsatlar aynı süre alışveriş seninle size bol zaman zaman, sen kesinlikle gerektiğini bu programa güveniyorum ve silmek o–dan senin PC en kısa zamanda sağlamak içindir. Diğer durumda, adware uygulama çeşitli güvenlik sorunlarına neden, sistem gürültüyle çarpmak sık ve bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde yavaş. Buna ek olarak, Air Globe diğer tehlikeli enfeksiyonlara sistem üzerine izin verebilirim.

Air Globe tanınmış SuperWeb ailesine ait. Uygulama Nano sörfçü, saat el, kuralları izleyin ve sistem herhangi bir izin isteyen olmadan girin diğer birçok program başka bir sürümüdür. Orada nedeniyle gerçeğini hiçbir yolu tarif etmek download kaynak Air Globe için uygulama PC başka bir şekilde sızmış anlamına gelir.

Remove Air Globe Virus
The Air Globe Virus Virus

Benzer şekilde diğer adware uygulamalarını, Air Globe sen download o bile farkında olmadan başarabilir miyim usta. Çoğu zaman, adware bilgisayarınızı diğer ücretsiz sağlanan girer ve çoklu başlangıç monitörünüzde gösterilen reklamlar kadar varlığını gizli tutar. Çünkü bu en kolay erişim gibi seyahat etmek malware ile birlikte freeware genellikle işaret sistemi için aslında, bu hiç alışılmadık değil. Bu nedenle, kullanıcılar bilgisayarlarında yeni yazılım yükleme sırasında çok dikkatli olmalı ve programın Kur Sihirbazı tarafından sağlanan koşul ve şartları okuyun.

En kısa zamanda Air Globe virtual machine, infiltratlar Mozilla Firefox ve Internet Explorer için bir tarayıcı uzantısı olarak eklenir. Uygulama ayrıca Google Chrome çalışmayabilir, ancak kötü amaçlı yazılım uzmanlar Google Chrome daha yeni sürümleri Air Globe engellemek iddia.

Monitörünüzle birlikte çok sayıda ticari sel dışında reklam, Air Globe sanal etkinliklerinizi izleme ve gözatma geçmişinizi kaydetmesini verebilir. Bir kez belgili tanımlık adware hakkında yeterli veri toplar, sanal ilgi ve tercihlerini yapmak için açmadan ilgili özelleştirilmiş reklamlar ile vermeye başlar.

Yaptığınız her tıklama programın saklanıyor üçüncü kişilere kar getiriyor ve varlığını devam ediyor. Bunu olmasını önlemek ve sistem güvenliğinizi korumak istiyorsanız, Air Globe bilgisayarınızdan kaldırma tarafından ticari reklam sonlanmalıdır.

Air Globe ilgili iyi haber onun kaldırma çok zor değildir. Yavru fok sistemden el ile veya otomatik olarak silinebilir. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

Air Globe virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Air Globe virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *