Advisurf virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Adware kurbanın web ekran ile çok sayıda müdahaleci reklam sel için programlanmış kötü amaçlı bir yazılımdır. Bu tür reklamları kullanıcıların yaptığı her tıklama için parazit ödemesi yapılacak. Onun şansı yükseltmek, adware kurbanın çevrimiçi etkinliğini izlemek ve tarama alışkanlıkları, geçmişi ve arama sonuçları Kullanıcı tıkırtı üstünde olasılığı daha yüksektir hedeflenmiş içeriği sağlamak için sörf gibi veri toplamak. Çoğu zaman, bu tür reklamları özel fırsatlar, özel teklifler veya kişiselleştirilmiş Kuponlar ve indirimler teşvik edeceklerdir.

Bu parazit de gölgeli açılır pencereleri, yanıp sönen uyarı iletileri ve sahte güncelleştirme isteği oluşturabilirsiniz. Advisurf sayfa görünümünü tarayıcınızın böyle tehdit tarafından enfekte olmuş açık bir işarettir. Adware için bilgisayarınızın güvenlik ve gizlilik içinde ciddi bir ihlaldir. Zamanında karşı hareket yok eğer senin durumun kötüye gider.

Birçok kullanıcı online gördükleri her şeyi körü körüne güven. Her bağlantı kaynaklarının güvenliğini sağlamak için yol göstereceğiz bekliyor bir hatadır. Bilinçsizce, bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım yüklemeniz için sadece tek bir tıklama alır. Adware çok sinsi. Bu hile kullanır ve saflık ve dikkatsizlik, aygıtınızı sızmak için dayanır. Aceleci olmayın. Bir şey üzerinde online tıklatmadan önce iki kere düşünün.

Adware esas olarak spam e-postalar, gölgeli reklamlar, torrent dosyaları tarafından dağıtılan, güncelleştirmeleri sahte için bilinir ve software hediye. Bu gibi durumlarda olduğunda dikkat edin. Spam e-postaları göz ardı etmek en iyisidir. Bazı durumlarda, kullanıcılar Amazon, PayPal, vb gibi resmi şirketlerden iddiasında iletileri alabilir. E-postanın konu aç, ikinci bir düşünce vermeden Kullanıcı yapmak amacı olacak.

Her zaman verilen adresi ile kendi resmi web sitelerinde kayıtlı bir karşılaştırmak için bir alışkanlık haline getirin. Yoksa, e-posta hemen silin. Ayrıca bir özel kurulum sonrasında mümkün olduğunda önerilir. Bu eylem gizli herhangi bir yazılım ve böylece bilmeden tehlikeli içerik bilgisayarınıza yükleme ihtimalini ortadan kaldırarak tarafından görülebilir hale getirecek.

Sürece herhangi bir parazit tarafından görüntülenen reklamları tıklayın değil tehlikeden, güvenli olacak düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Adware sadece onun taktik değiştirmek ve kötü niyetli görevini yerine getirir kadar daha agresif hale. Web’e gözatarken bile takma isimle mi seni korumaz. Kötü amaçlı yazılım bu ne olursa olsun online aktivite izlemek mümkün olacak.

Sen zamanında ondan değil onun gibi değerli bilgiler nereden yönetebilir ancak sınırlı değildir şifreleri, kredi kartı numaraları, banka hesapları, IP adresleri, vb. Bir kez onlar şüpheli diğer üçüncü şahıslarla paylaşır böyle veri kar, onları getirebilir. Ve hepsi bu değil.

Bu tehlikeli zararlı etkisi tarayıcınızda şiddetli olabilir. Yavaş internet ve ahşap kaplama sadece başlangıç olacak. Tehdidin gerçek olduğunu. Ve bizim uyarı kulak değil, senin örümcek ağı kaş hiç kullanmak mümkün olmayacaktır çok kötü bir şekilde zarar görmüş elde edebilirsiniz. Bir normal, güvenli ve reklam içermeyen browsing deneyim, geri gitmek için Advisurf adware en kısa sürede kaldırmanız gerekir!

Advisurf virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Advisurf virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *