ADClick “Virüs” Chrome/ ateş–dan kaldırmak

Adware

ADClick “Virüs” kaldırmanıza yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu ADClick “virüs kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışıyor”.

AdClick günlük tarama deneyimi bozan bir müdahaleci adware uygulamadır. Bilgisayarınızı, AdClick infiltratlar olarak benzer şekilde diğer adware programları için sık sistem çökmelerine neden ve yavaşlatmak etiketli “Powered by AdClick”, “Getirdi için senin tarafından AdClick”, vb, işe yaramaz açılır reklamlar, ton oluşturur, önemli ölçüde tarama oturumları.

Ayrıca, bu reklam bazı şüpheli web sitelerine yönlendirmek ve ciddi kişisel güvenliğinizi tehdit. Yapabileceğin en iyi şey bu gerçekleri göz önünde bulundurarak en kısa zamanda size onu üzerindeki varlığı fark AdClick sistemden kaldırmaktır.

AdClick virtual machine sızmak için çeşitli yöntemler kullanır. Aslında, bu adware böyle bir hile programı bile pop-up reklamlar monitörünüzün sel başlamak kadar sistem enfekte fark olmayacak bir uygulamadır.

Çoğu zaman, çoğu bilgisayar kullanıcıları herhangi bir kurulum süreci boyunca giderken dikkat yoktur nedeniyle Aslında bu AdClick diğer freeware gizler. Akılda bu freeware sahip kez malware ile birlikte yeni yazılım sistemi kurarken çok dikkatli olmalıdır, aynı zamanda Yükleme Sihirbazı tarafından sağlanan koşul ve şartları okuyun. Diğer durumda, sanal makine üzerinde AdClick gibi adware ile bitirmek çok muhtemeldir.

Aynı şekilde reklam-taraftar her uygulama için temel amacı AdClick, varlığını devam edebilmek için kolay kâr etmektir. Bunu yapmanın tek yolu ürünleri ve hizmetleri kendi bağlı kuruluş üçüncü kişilerin teşvik etmektir ve sağladıkları reklamlar tarafından görüntülenir. Bir reklam’ü her tıklattığınızda, AdClick, geliştiriciler kolay para kazanmak. Ancak, bu bu reklamlar genellikle bozuk Web siteleri için yol ve PC kolayca malware ile enfekte çünkü çok tehlikeli olabilir. Bu nedenle, AdClick sistemden kaldırılıyor önemle önerilir.

Ne yazık ki, başka bir önemli konu AdClick için ilgili ve bu program casus olarak hareket ve kişisel verileri çalmak için yeteneğidir. Böylece, birden fazla reklam o kadar tutma AdClick üzerinde sakıncası yoksa değil olsa bile sistem kişisel güvenliğinizi tehlikeye atar. Bu nedenle, bu adware uygulama hemen silmek için ve herhangi bir diğer karşı bilgisayarınızı korumak için yapabileceğin en iyi şey içinde belgili tanımlık gelecek tehditler.

Tarama oturumları güvenilir olmayan Web sitelerine, güvenliği aşılan resimler, aktardıysanız bilgisayar virüsleri, sanal makine nüfuz başardı çok muhtemeldir. Sonuç olarak, enfeksiyonlar şimdi sisteme gizli olabilir ve bazı siber suçlular PC’nizi erişebilir ve hassas verileri çalmak izin verebilirsiniz. Bu olursa, herhangi bir tehdit ve virüs sisteminden tamamen silmek ve çalınmasını, kişisel verilerinizi korumak için tek yol olduğunu bir otomatik güvenlik programı kullanmak için. Bunu kullanarak, tüm gizli enfeksiyonlar yer ve hemen silinir.

Burada iyi haber AdClick kaldırılması zor bir işlem değildir. Onun reklam yanında program otomatik olarak veya el ile silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, el ile öğretim sağlamak feryat bu makalede takip edebilirsiniz. El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var. Güvenlik Aracı bulun ve olası istenmeyen programları silmek ve olacak zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak.

ADClick kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala ADClick–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *