Adaware Secure Search kaldırma | Güncelleme

PUP
Remove Adaware Secure Search

Adaware Secure Search bir yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program) sınıflandırılır gölgeli bir App. Seçtiğiniz kolaylıkla farklı arama motorları arasında geçiş sağlayan tarayıcı için yararlı bir araç olarak tanıtıldı. Ayrıca internette gezinirken korumalı tutmak iddia ediyor. Gerçekte, bu yardımcı programı bir düzenbaz başka birşey değil. En kısa zamanda sen install o üstünde senin bilgisayar, onun kötü amaçlı etkinlik için bir kurban olmak gerekir.

Tarayıcınızı her açtığınızda otomatik olarak çalışacağını emin tarayıcı ayarlarınızı üzerinde kontrol yapacağım ilk şey. Daha sonra ekran reklamlar, cehennem gibi bir deneyim tarama yapma, başka bir tür ile sel olacaktır. Daha “close” butonunu tıklayın, daha fazla reklam onların yerinde görünür. Reklamı yapılan söz konusu içeriği değil tıklamayı unutmayın. Sadece yavru fok yaptığınız her tıklama için ödeme, ama aynı zamanda bilgisayarınıza zarar verebilir şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine gönderileceklerdi. Bilinçsizce, kişisel bilgilerinizi çalmak istiyorum crooks için arka kapıları açmak için tek bir tıklama alır. Saflık ve ihmal ne hackerlar, onların tuzağına düşmene yapmak için itimat vardır. İnternette ne için daha akıllı ve ödeme yakın ilgi olması.

Bu Adaware Secure Search uygulaması resmi bir site ve aynı zamanda tarayıcınızda app Store indirilebilir. Ancak, yardımcı program kendisi, bilgisayarınızda yükleyemez. Tek başına bu aygıtınız için izin verebilir. Ama nasıl? Çoğu kullanıcı bilgisayarlarında bu uygulama erişim verme hatırlıyor musun ve nasıl onun yol olarak girdim clueless. En yaygın, app otomatik olarak diğer yazılım ile birlikte sen farkında bile olmadan kurulu. Bu yüzden hızlı bir yükleme için gözle alışkanlığı kırmak gerekir.

Remove Adaware Secure Search
The Adaware Secure Search Virus

Bu yükleme modu seçmek devam ederseniz, senden gizli herhangi bir ek yazılım bilginiz olmadan yüklü. Bu gizli içeriğin size görünür hale getirmek için bir özel veya Gelişmiş yükleme türünü seçmeniz gerekir. Eğer herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları fark ederseniz, onlar büyük olasılıkla kötü amaçlı yazılım, kılık değiştirmiş olduğundan hepsini dışarı tercih emin olun. Diğer dağıtım araçlarının içerir ancak spam e-postalar, sahte güncelleştirmeleri, virüslü bağlantıları ve reklamlar, sel eğe, sınırlı değildir olursa olsun ne kadar sen tarayıcı ayarlarınızı değişiklikleri geri almak denemek, onlar ne parazit onları ayarlamak dönmeye devam vb

. Ayrıca, yavru fok da diğer şüpheli uygulamalar ve araç çubukları tarayıcınıza, ilk izninizi için rahatsız olmadan yükleyebilir. Uzun süre etkisini daha kötüye gider, bilgisayarınızda kalmak bu yavru olanak sağlar. Ahşap kaplama, yavaş internet bağlantısı ve sık tarayıcı gürültüyle çarpmak are ne sadece bir tat henüz hızlı hareket etmez ve bu kötü amaçlı yavru kaldırmak gelir sağlamaktır. Er ya da geç bu tamamen tarayıcılar, onları hiç yapmak mümkün değil varlık amacı tahrip.

Dahası, online güvenliğinizi tehlikeye ve özel bilgi crooks için açık olsun. Hackerlar onlar-ebilmek pay o ile diğer üçüncü tarafların kar için bu yüzden onlar bulabilirsiniz, ne olursa olsun hassas verileri çalmak için bu fırsatı istismar edecektir. Bu kötü Adaware Secure Search köpek yavrusu–dan senin bilgisayar kurtulmak için tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve online durum güvenli ve gizli olduğundan emin olun tek yolu bu.

Adaware Secure Search kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Adaware Secure Search bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *