Acil krom güncelleştirmek “Virüs” Chrome/ ateş–dan kaldırmak

Browser hijackers
Remove Urgent Chrome Update

Acil krom güncelleştirmeyi kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu acil krom güncelleştirmek kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışıyor.

Acil krom güncelleştirmek “adware programlar genellikle olan sözde tarayıcı korsanları”, ailesine ait. Bilgisayarınızda yüklü, korsanının otomatik olarak varsayılan giriş sayfası ve arama motoru yerini alır ve web tarayıcınız ile çok sayıda pop-up reklam sel başlar. Reklamlara her seferinde bir Web sitesine erişmeye çalıştığınızda ve onlar cidden rahatsız tarama etkinlik gösterir.

Sadece varlıklarını sistemdeki sorumlu korsanının silmek ne zaman acil krom Update tarafından sağlanan açılır pencereleri-ebilmek var olmak çıkarmak–dan senin bilgisayar. Acil krom güncelleştirmek üstünde senin PC tutmak durumunda, sanal güvenlik için büyük bir risk vardır.

Genellikle, bilgisayarınızı bilginiz veya izniniz olmadan acil krom güncelleştirmek infiltratlar. Aslında, programın kurulmasından önce onay gerektirir, ama geldiğini görürsünüz anlamına gelmez. Tarayıcı korsanının onun Kur sen farkında bile olmadan izin içine kandırmak için elinden geleni yapar.

Remove Urgent Chrome Update
The Urgent Chrome Update Virus

Çoğu zaman, acil krom güncelleştirmek biraz freeware gizler ve fark edilmeden, sağ gözlerinizin önünde gizlice. Bunun nedeni adl bilgisayar kullanıcı sistemlerinde yeni freeware yüklerken dikkatli değildir. Yerine Genel Is Sartlari okuma, onlar acele her şeye katılıyorum ve sonuç olarak, kullanıcılar kaçırmak gibi acil krom güncelleştirmek ile bitirmek. Bunu olmasını önlemek için her zaman tüm şartlar ve koşullar yeni yazılım yükleme Sihirbazı tarafından sağlanan üzerinden okumak ve kaynakları indirmek için ne tür kullandığınız çok dikkatli olmak gerekir. Bu şekilde herhangi bir kötü amaçlı programlar bilgisayarınızda izin önlemek olacaktır.

Yanlış olanlar gerçek web sayfalarını ayırmak için güvenilir bir programın resmi bir sayfa olsaydı, olurdu bu program web sitesinden indirmek için bir seçenek bilmeli. Böyle bir bağlantı eksik olması durumunda, bu tür uygulamalar uzak kalmalı. Bu programlar ne sen gerçekten online güvenliğinizi tehdit etmesi için mi işe yaramaz açılır reklam sesleri ile sağlamaktadır. Acil krom güncelleştirmek bunlar apps biri olduğu için herhangi bir tereddüt etmeden, bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir.

Acil krom güncelleştirmek hakkında good news onun kaldırma zor bir işlem değildir. Program ile birlikte reklam el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. El kaldırma yönergeleri sağlanan bu makalede feryat. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Bu tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve sisteminizi zararlı yazılımlara karşı her zaman koruyacak bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirler.

Acil krom güncelleştirme kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala acil krom güncelleştirmek–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *