“Acil Firefox Güncelleme” kaldırma (Chrome/ Firefox)

PUP
Remove Urgent Firefox Update

Acil Firefox güncelleştirmeyi kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu acil Firefox Güncelleme kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışıyor.

“Acil Firefox Güncelleme” pop-up’lar, ekranınızda görünen, sisteminizi bir kötü amaçlı yazılım saldırısı kurbanı haline gelmiştir. Bu iletileri meşru değildir. Onlar–dan Mozilla ateş gelmiyor. Onları üreten aracı yoldan rehberlik etmek çalışıyor. Kullanıcı yanlış bir tarayıcı güncelleştirme olarak sunarak istenmeyen yazılım yüklenmesini onaylamak sahte programı çalışır. Şüpheli aracı sisteminizde etkin durumdayken, üzerinde görüntülemeden sahte bildirimler tutmak. Aynı zamanda, etkinlik ve kayıt bilgi–dan senin kaş izleyecek. “Acil Firefox Güncelleme” açılır pencereleri arkasındaki gizli yazılım uzmanları tarafından potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) olarak kategorize edilmiş.

Hangi sorunlar yavru “Acil Firefox Güncelleme” pop-up’lar neden arkasında olabilir?

İlk kötü niyetli program etrafında azaltılmış bilgisayar performansını sorundur. YAVRU bir sürü sistem halsiz kılan CPU kullanır. İş üstünde senin PC almak zor ve daha az verimli bu olabilir daha olacak. Olup olmadığını veya onları takip gizli aracın üzerinde ne olursa olsun “Acil Firefox Güncelleme” açılır pencereleri görüntüleniyor tutmak. Tek bir penceresinde tıklatarak bir enfeksiyon neden olabilir dikkatli olun. Bildirimleri aniden görünür ve kullanıcılar bazen kazara üzerlerine dokunun. Ne tür bir “Acil Firefox Güncelleme” açılır pencereleri içerebilir malware belli olmaz orada.

Yazılım özünü yavru köpek sahipleri için önemi yok. Onların tek endişem gelirleri yapmaktır. Onlar dağıtmak yardımcı yazılım sahipleri para vererek yaptıkları katkı için. Sinsi program tıklama başına ödeme sistemi olarak bilinen ortak bir monetizing tekniği kullanır. Gelir her kullanıcı tarafından oluşturulan bir tıklama ile ortaya çıkar. Yavru fok onun etkinliğinde agresif olmasının nedeni budur.

Remove Urgent Firefox Update
The Urgent Firefox Update Virus

“Acil Firefox Güncelleme” açılır pencereleri iletmek kendi başlarına agresif iletilerdir. Onlar verdik başlık ciddi görünüyor. Sahte bildirimler kullanıcıların acil eylem onların makine güvenlik tehditlerine karşı korumak için gerekli ikna et. YAVRU sahte güncelleştirmeleri arkasında, sisteminizdeki gerçek bir tehdittir gerçekliktir. Açılır pencereler göz ardı ve üzerlerine tıklayınız değil dikkatli olun.

Bu son derece “Acil Firefox Güncelleme” pop-up arkasında yavru karşı hızlı eylemleri önemlidir. Artık gölgeli program sisteminizde kötü kalır. İletileri atmak bile, sen hala taşır dışarı başka bir kötü amaçlı etkinlik için maruz kalacağı. Yavru fok, web tarayıcınızdan kişisel ve finansal veri kaydedebilirsiniz. Toplanan bilgi-ecek var olmak lehimlemek darknet piyasalarda bilginiz veya izniniz olmadan.

Nasıl “Acil Firefox Güncelleme” pop-up arkasında yavru yüklü Bilgisayarıma?

Sinsi yazılım geçici kullanma-birkaç gizli yayma vektörel çizimler. En sık tekniği donatılacak. Yavru fok korsan bol-in ödenmiş yarar, gibi diğer uygulamalarla freeware ve shareware araçları birleştirilmiş. Sahte programı bir bonus ile ana bilgisayar yazılımı paket sunulan. Nerede koşullar ve şartlar bölümünde açıklanan bulmak ve seçimi kaldırmak zorunda. Sisteminize ekleyin ve herhangi bir ilave araçları tercih niyetinde Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (EULA) programları hakkında bilgi almak için emin olun.

Spam e-postalar için yavru “Acil Firefox Güncelleme” pop-up arkasında başka bir olası ana bilgisayar vardır. Mektup gölgeli programın eki içeri secludes. Gönderen size ekli dosya açmak yaptığınız için önemli bir belgedir. Ana bilgisayar erişim yavru fok sisteminize yerinde açığa çıkarmak. Uyarı kutusunda öğelerinizle işlemesi gerekir. Onay mesajı olmak ve ilgili kişileri kanıt gerekiyordu.

Hakkında uyarmak zorundayız son dağıtım arabayla teçhizatları yöntemidir. Bozuk Web siteleri ve güvenliği aşılan bağlantılar yavru senin PC için “Acil Firefox Güncelleme” pop-up arkasında bir anda iletebilir. Etki alanını girdikten indir ister ve enfeksiyon yükleyin. Az çaba gerektirir çünkü bu yayılma vektör birçok kötü amaçlı yazılım distribütörleri tarafından kullanılır. Eğer sen are değil emin hakkında yabancı web siteleri üzerinde araştırma yapmak için biraz zaman alabilir ama Emanet her zaman senin kaygılarından olmalıdır.

Acil Firefox Güncelleme kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala acil Firefox güncelleştirmeyi bilgisayarınızdan kaldırmak için değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *