aBSunset virüs | Güncelleme

Trojans

aBSunset virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu aBSunset virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Truva atı virüsü herkes korkar. Ve iyi bir neden ile. Hackerlar tarafından yaygın olarak kullanılan tehdit son derece çok yönlü bir türüdür. Siber suçlular bu virüs ile ne isterlerse yapabilirsiniz-onlar insanlar diğer kötü amaçlı yazılımlar kurbanın bilgisayarda başlatmak için ne kadar kolay olduğunu saymıyorum onların özel bilgi çalmak için onların gizlilik istila, casusluk için kullanmayı tercih olabilir çünkü gibi Ransomware, solucanlar, adware, vb

aBSunset gibi Truva atları bir istisna vardır. Tespit etmek çok zor bir Truva atı, yeni bir türüdür. Son derece gizli. Bu kötü amaçlı yazılımlar da bu CPU ve GPU güç gibi sistemin kaynakların tümünü kullanacağı anlamına gelir bir cryptocoin madencilik makine içine kurbanın bilgisayarının dönüm için bir araç olarak kullanılabilir. Böyle eylemlerinin sonuçlarından sabit sistem çöker ve sonunda ölüm mavi ekran neden olur.

Çoğunlukla, Truva atı virüsleri istekleri bohça bilgisayar yazılımı ve sahte güncelleştirme yayılır. Ancak, spam e-posta iletileri dağıtılan, e-posta ekleri için anormal değildir ve çalıştırılabilir dosyalar, gölgeli bağlantıları ve reklamlar, bozuk sel eğe, etc. Geliştiriciler sık sık programlar ve uygulamalar yeniden paketlemeyi ve onları kötü amaçlı yazılım ile birlikte paket.

Şu ki, onlar düzgün bunları bilgisayarlarına yükleyen kullanıcılar için kötü bir sürpriz bırakır dedi demetleri, içeriğini açıklamıyoruz. Bunu önlemek için her zaman bir özel veya gelişmiş tür yükleme işlemi, bir yazılım demetleri tam içeriğini görmek edebilmek için seçmek için bizim okuyucu tavsiye ederiz. Bu şekilde kolayca herhangi bir istenmeyen yazılım bu şüpheli görünüyorsa veya hiçbir zaman ilk etapta indirmek hedeflediğiniz seçimini kaldırabilirsiniz.

Hiç kimse bir Truva atı için kurban istiyor. En iyi AV yazılım olsa bile ne yazık ki, onları almak bulmak çok zordur. Truva atları ustasıdır bu çünkü. En kısa zamanda onlar bilgisayarınıza sızmak, kendilerini gizlemek ve grev mükemmel bir fırsat için bekleyin. Onlar bilgisayarınızda adımını an bir saldırı başlatmak gerekli değildir. Ama onlar aktif alsan bile, tüm cehennem kırılmak bağsız.

Tüm sistemi zarar olsun, önemli sistem işlemleri bozuk, tüm verilerinizi uzak kar için diğer üçüncü taraflarla paylaşmak isteyen bilgisayar korsanları tarafından kaptı. Dahası, bilgisayarınızın genel performansını ciddi bir düşüş fark edeceksiniz. Nerede herhangi bir PC üzerinde iş yapmak mümkün olmayacak bir noktaya ulaşacaktır. Bu yüzden mümkün olduğunca çabuk hareket ve bu kötü Truva atı enfeksiyon, bilgisayarınızdan kaldırılması ile devam etmek çok önemlidir. Bunu nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, size bazı adımlarda size rehberlik eder. Sadece en kötü olur ve sistem tamir edilemeyecek hasar önce başarılı bir şekilde bu tehlikeli virüs kaldırmak için bizim ayrıntılı talimatları izleyin.

aBSunset virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala aBSunset virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *