30Tab Safe Search virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove 30Tab Safe Search Virus

30Tab Safe Search virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu 30Tab Safe Search virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

30Tab Safe Search falls tarayıcı korsanları şemsiyesi altında. Bu zararlıları işe yaramaz, inanılmaz derecede sinir bozucu ve tehlikeli mükemmel bileşimidir. Bu ailenin bir üyesi ile sıkışmış olmanın iyi değil. 30Tab Safe Search en kısa zamanda kaldırılmalıdır. Aksi takdirde, korkunç bir deneyim için hazırlan. Korsanının online faaliyetlerinin tam bir karmaşa yapacaktır. Bu yüzden bir gaspçı denir. Bu tarayıcılar üzerinde kontrolü ele alır ve ne seviyor yok.

30Tab.com site noktaya açtıktan sonra bu uyarı ve parazit için seyir başlangıç olarak kabul. Bulduğunda, oracıkta silin. Gemide, geçirdiği daha fazla zaman daha fazla zarar sen neden olur. Bir kısmı geri dönüşü olmayan olup çıkmak. Enfeksiyon PC yok ediyor iken tembel tembel oturma. Ayrıca risk gizlilik sunar. Sana o girdiği andan itibaren casusluk korsanının başlar. Bu sizin online her daha izler ve hassas verileri toplar. Onu yeterince sahip gördüğü zaman, daha sonra yayımlandığı korsanlara karşı her şeyi gönderir. Bunun olmasına izin vermeyin. Çok geç değil önce belgili tanımlık adware silin.

Bir kez 30Tab Safe Search girer, sonra tarayıcılar gider. Ayarlarınızda yetkisiz reshuffles kolaylaştırır. Örneğin, bu en sevdiğim ana ve tercih edilen arama motoru ile 30Tab.com yerini alır. Ne zaman online, gitmeye karar şu andan itibaren Eğer bu site ile uğraşmak zorunda. O her yerdedir. Ve sorunları güvenli ve doğru arama sonuçları sağlamaz. Ne çoğunlukla malware hızlı erişim sağlar. Ekranınızda gördüğünüz hiçbir şey güvenilir olabilir. Korsanının belirli sayfalara web trafiğini artırmak ve sahipleri için ödeme tıklama başına gelir oluşturmak vardır. Bu yüzden o kötü niyetli sayfaları, bağlantı ve reklamlar ile amansız. Ne zaman bir reklamı tıkladığınızda sahtekarlardan para ve daha fazla malware üstünde senin makine indirerek durumu kötüleşen riske.

Remove 30Tab Safe Search Virus
The 30Tab Safe Search Virus

Yani, sadece bilgisayar korsanları sponsor değil ama aynı zamanda senin çıkmaz kötüleşme. PC zaten mücadele ve bu tek haşere nedeniyle düşük performans. Yavaş ve her zaman kalıyor. Bu çöker ve sık sık yeniden doğmuş gibi. Ne olacağını hayal Eğer gemide daha fazla zararlıları davet ediyoruz. Bilgisayarınız uzun ve daha sonra iyiliği için yıkmak olacaktır tutmak mümkün olmayacaktır. Diğer bir deyişle, tabii ki, gerekli önlemleri almazsan.

Zamanında zararlı mücadele varsa, kendinizi sorunları ton kaydedilir. Ertelemek değil. Korsanının iyi hiçbir şey getiriyor. Bulmak ve silmek o ASAP. Bu şekilde, gelecekteki öz Şükran kazanacağım. Haşere ile el ile başa çıkmak bizim kaldırma kılavuzu izleyin. PC becerilerinizi yeterince emin değilseniz, sizin için işi yapmak iyi antimalware programı indirin. Hangisini seçerseniz seçin, çabuk yap. Zaman senin arkadaşın değil.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile bu kötü korsanının? Şey, zararlı çünkü dikkatsizdin var. Çoğu kullanıcı programları yüklerken Rüzgar dikkatli atmak. Hackerlar için umut var. Onlar başka bir programa korsanının eklemek ve yükleme işlemi sırasında dikkat etmeyip tarafından gerisini. Bu bir “bonus” olarak korsanının tırmandın. Belgili tanımlık app girer ve fark da ihmalkar. Bunu yapma. Daha dikkatli ol. Her zaman şartlar ve koşullar kabul etmeden önce okuyun. Acele etme ve yükleme tamamlanana kadar next/ next/ Sonraki baskı yapma. Senin durum tespiti yapmak. Küçük yazıları oku. Yalnızca güvenilir kaynaklardan kullanın. Korumak senin makine.

30Tab Safe Search virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala 30Tab Safe Search–dan senin kaş-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *