1PrivacyProtection virüs | Güncelleme

PUP

1PrivacyProtection virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu 1PrivacyProtection virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Durumda PC ekranınızın birden ticari açılan reklam sesleri ile sular altında olur, bu kesinlikle bir adware uygulama sistemde bulunup bulunmadığını kesindir. Böyle bir program 1PrivacyProtection ve aynı şekilde pek çok diğer olası istenmeyen programları için (yavru), bu tipik bir reklam destekli uygulama.

Bir adware uygulama olarak kategorize nedeniyle, hiç kimse 1PrivacyProtection her/ onun bilgisayar istiyor. Bir potansiyel olarak istenmeyen program olarak sınıflandırılmalarını ana nedenlerinden biridir 1PrivacyProtection girmek belgili tanımlık sistem ezelî asking için herhangi bir izin yeteneği. Ayrıca, uygulama tarafından sağlanan hizmetleri güvenilir, bir garanti yoktur gerçek vardır gerçek bir kanıtı 1PrivacyProtection–dan senin PC-meli var olmak çıkarmak mümkün olduğunca çabuk. Diğer durumda, yavru fok kötü amaçlı yazılım dağıtım için kullanılabilir ve kişisel güvenliğinizi tehlikeye.

1PrivacyProtection virtual machine sızmak için çeşitli yöntemler kullanır. Çoğu zaman, belgili tanımlık adware diğer ücretsiz sağlanan sistem girer ve kurulumu onaylamanıza olanak aldatır. Şartlar ve koşullar uygulama Kur Sihirbazı tarafından sağlanan okumaz çünkü bu genellikle üstünde senin bilgisayar, yeni yazılım kurulumu sırasında olur. Bu durumda, sadece acele her şeye katılıyorum ve farkında bile olmadan içine belgili tanımlık sistem belgili tanımlık adware izin. Böylece, sanal makinenizde yeni bir yazılım yüklediğinizde her zaman çok dikkatli olmalıdır. Aksi takdirde, sistem güvenliğinizi ciddi tehdit.

Zaten yukarıda söz edildiği gibi benzer şekilde diğer reklam yazılımı uygulamaları için en kısa zamanda 1PrivacyProtection sistem, girer bu web tarayıcınızı kullanarak ticari açılan reklam tonlarını sel başlar. Ne yazık ki, bu reklamlar tamamen vardır gerçeği dışında onlar neden senin bilgisayar alır daha yavaş, sık sistem çöker deneyimleri ve kişisel güvenliğinizi garanti edilemez ana nedeni işe yaramazsınız.

1PrivacyProtection hakkında bilmen gereken başka bir şey izleme ve kayıt senin browsing tarih ve sanal tercihleri verebilir olmasıdır. Program Tarama alışkanlıklarınız hakkında yeterli bilgi topladıktan sonra üçüncü taraf içeriğini monitörünüzde görüntülemek başlayacak. Adware uygulama web tarayıcınıza gösterilen içeriği için sorumluluk kabul etmez gibi [[90 tarafından]], sağlanan reklam hiçbirine güvenmemek unutmayın. Bu yüzden, görüntülenen açılır reklamlar birini tıklarsanız, bozuk malzeme içeren çeşitli web siteleri aktarıldıklarından.

Ayrıca, her tıkırtı üstünde [[91 tarafından]], sağlanan bir reklam adware programın saklanıyor üçüncü kişilere kar getiriyor ve varlığını devam ediyor. 1PrivacyProtection bilgisayarınızdan kaldırmak için işe yaramaz reklamlara sonlandırmak için tek yolu bu. Bu nedenle, bu uygulama sistemden silinmesi önerilir. Ayrıca, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı iyi korunmuş olduğundan emin olmak var.

Eğer sen bulmak dışarı, tarama oturumları yeniden yönlendirildiğinden güvenilmeyen Web siteleri edilmiş ve dosyaları tehlikeye, çok bazı bilgisayar enfeksiyonlar virtual machine sızmayı başarmış muhtemeldir. Sonuç olarak, enfeksiyonlar sisteme gizli olabilir ve bazı siber suçlular PC’nizi erişebilir ve hassas verileri çalmak izin verebilirsiniz. Bu olursa, herhangi bir tehdit ve virüs sisteminden tamamen silmek ve çalınmasını, kişisel verilerinizi korumak için tek yol olduğunu bir otomatik güvenlik programı kullanmak için. Bunu kullanarak, tüm gizli enfeksiyonlar yer ve hemen silinir.

1PrivacyProtection virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala 1PrivacyProtection virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *