1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet Email Trojan Scam kaldırma | Güncelleme

Trojans

Aşağıdaki e-posta aldıysanız, bir tehlikeli e-posta hilekarlık kurbanı aşık olduğumu anlamına gelir.

“Merhaba. Benim takma içinde darknet xxxxx olduğunu. Fazla altı ay önce bu posta kutusu kesmek, içinden bana tarafından oluşturulan bir virüs (trojan), işletim sisteminizle enfekte söyleyerek başlayacağız ve uzun zamandır takip ediyordum. Erişim hesapları, sosyal ağlar, e-posta, gözatma geçmişi var. Buna göre tüm kişiler, bilgisayar, fotoğraf ve video dosyalarından veri var. Sanırım tüm kişilerinizi bu dosyaları almak istiyor musunuz? Aynı görüşü varsa, o zaman ben 500 $ oluşturduğum kir yok etmek için adil bir fiyat olduğunu düşünüyorum. Bitcoin Cüzdanımı yukarıda miktarına gönderin: 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq. En kısa zamanda yukarıdaki miktar aldı, ben garanti veriler silinir, buna ihtiyacı yoktur. Bu mektubu okuma beri 48 saatin var! Senin bu iletiyi okuduktan sonra ben mektubu gördün mü bir otomatik bildirim alırsınız.”

Gördüğünüz gibi bu e-posta seni korkutmak ve gereksiz eyleme acele amaçlamaktadır. Gönderen söylediği güvenmemek çok önemlidir! Bu e-posta yazarı tehlikeli bir Trojan bilgisayar sisteminiz bulaşmışsa ve şimdi her etkinlik izlenmekte iddia ediyor. Ne olursa olsun paylaşmak tehdit ettiler onlar üzerinde toplandı ve Gizlilik yok bilgi. Kötü amaçlı bu tuzağa düşmek değil!

Siber suçlu bir parasal ücret karşılığında çalıntı bu verileri silmek vaat ediyor. Bir suçlu kelimesine asla güvenemezsin. Bunun yerine, hemen bu iletiyi silmeniz gerekir. Ama o hala güvende olduğun anlamına gelmez. Crooks e-posta adresinizi çalmaya nasıl aldın? Bu scam e-posta kişisel bilgilerinizi toplayan ve kar için üçüncü kişilere satan bir yere üstünde senin bilgisayar, pis bir parazit pusuda bir işareti olabilir. Daha uzun sen gecikme bu tehlikeli böcek, crooks onların görevi yürütmek için vermek daha fazla fırsat kaldırılması.

Biz zaten 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet e-posta alırsanız bu bilgisayarınızı Truva atı virüsü tarafından saldırıya uğradı anlamına gelmediğini kurulmuş. Ancak, kişisel bilgilerinizi uygun gördükleri gibi kullanmak kesmek için maruz. Bu durumda Örneğin, e-posta crooks eline düşmüş ve gizliliğinizi korumak için bir fidye ödemek yapmaya çalışıyorum. Cihazınızda gizlice bir parazit bilmeden izin verebilirim. Bu genellikle yazılım demetleri, sel, spam e-postalar, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, yanı sıra sahte güncelleştirme istekleri olur.

Bilgisayar korsanları, ihmal ve saflık güveniyor. Onlar hastiness ve dikkatsizlik, onların tuzağına düşmek yaptığınız için yararlanabilecek. Her zaman iyi baskı dikkat ve bir şey üzerinde tıklatmadan önce iki kere düşünün. Özel Kurulum modu altında herhangi bir gizli malware bonus programları gizlenmiş veya uygulama için sen seçimini kaldırmak görünür ve yapamaz hale gelir böylece senin bilgisayarına girmenin yüklemek en iyisidir.

1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet e-posta, başka bir tehdit olacak kesinlikle açılır yoksayarsanız bile. Bu yüzden çok geç olmadan bu sahte e-postaları, kaynağı kaldırmak önemlidir. Bilgisayarınızda bir yere gizlenmiş bu parazit ekran ile güvenilir olmayan reklamlar şeklinde gölgeli içerik swarm yanı sıra doğrulanmamış sayfalarına yönlendirin. İstemeden, bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım yüklemeniz için sadece tek bir tıklama alır. Hatta aygıtınız ile Truva atı bulaşmış almak olabilir! Sadece bu sefer, gerçek olabilir.

Olduğu gibi e-posta uyarı olarak al! Bu aldatmaca mesaj sildikten sonra bulmaya ihtiyaç nerede olduğunu neden olan pis haşere sıkıntı ve, önce çok geç ve PC’nize gerçek hasar yapmak mümkün at gitsin! Bunu nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, bu görevde yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken bizim ayrıntılı talimatları uygulayın.

1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet Email Trojan Scam kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet Email Trojan Scam bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *