1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin Email Scam kaldırma | Güncelleme

Trojans

Tehlikeli e-posta aldatmaca internette dolaşan bir. Aşağıdaki iletiyi okur:

“öyle görünüyor ki ***-parolanız. Beni tanımıyor olabilirsin ve muhtemelen bu e-posta, doğru var neden merak ediyor? Aslında, ben yetişkin vids (porno) web sitesinde bir kötü amaçlı yazılım kurulum ve bil bakalım ne oldu, eğlenmek için bu siteyi ziyaret (ne demek istediğimi biliyorsun). Videoları izlerken, Internet tarayıcınızı sahip bana erişim verdi ekran ve Web kamerası bir keylogger bir RDP (Uzak Masaüstü) olarak işleyen dışarı başlayan. Bundan sonra benim yazılım programı tüm-in senin dokunma, Messenger, FB, hem hem–dan e-posta aldı. Tam olarak ne yaptım? Ben backuped telefon. Tüm fotoğraf, video ve kişiler. Bir çift ekran video hazırlandı. 1 bölümü gösterir video izliyordun (iyi tat haha var), ve 2 bölüm senin web cam kayıt gösterir. Tam olarak ne yapmalıyım? Şey, ben, 800 $ bizim küçük sırrımız için adil bir fiyat olduğunu düşünüyorum. Bitcoin ile ödeme yapacağız (Bu bilmiyorsanız, “nasıl bitcoin satın almak için” Google arama). ”

1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin e-posta scamware kategoriye aittir. Bir Kullanıcı bu e-postayı alır ve sadece size casusluk var ama hassas veri senden çalındı inanmak yapılır. Ve bu bilgileri başkalarıyla paylaşılıyor değil bu yüzden şimdi crooks, şantaj yapmaya başladın. Bu yalan inanmıyorum! Bu e-posta sahte olduğunu! Bu suçlular, senin saflık yararlanmak isteyen tarafından yapılır. Panik önemlidir. Bu ileti seni korkutuyor ve size sorulan miktarda para ödeme yapmak için tasarlanmış bir aldatmaca yok.

Sence olabilir bu iletiyi birdenbire ortaya çıkmıştır, ancak durum böyle değil. Scamware enfeksiyonları çok sinsi. Onlar doğrudan cant kesmek. İstila için senin iznine ihtiyaçları var. Ve sizi bu işe sokmak çok kolaydır. Çoğu zaman, bu enfeksiyonun yazılım donatılacak yoluyla yayılır. Dikkatli değilsin ve çok ihmalkar bu enfeksiyonun gemide davet hata kolayca yapabilirsiniz. Bu yüzden her zaman için önemli böylece herhangi bir gizli içerik seçimini kaldırın görünür bir özel yerine, hızlı kurulum, takip vardır. Dikkatsizlik ve saflık değil onların tuzağına düşmek yaptığınız, siber suçlular güveniyor. İki kez internette bir şey’ı tıklatmadan önce düşünürüm. Biliyorsun asla tehdit arkasında pusuda bir görünüşte güvenilir reklam veya bağ. Ayrıca, kötü amaçlı yazılım bu tür iletileri gizlemek için Bilindiği gibi spam e-postalar, sakınmak emin olun.

Bu scamware e-posta sizin korku üzerinde büyür. Bu düşmek değil. Paranızı almak için tasarlanmış bir hile, ama bir şey değil. Hackerlar onlar sana senin webcam casusluk ve şimdi sen bu verileri gün ışığı görmez bir fidye ödemek yapıyoruz iddia. Hırsızlar Bitcoin şeklinde 800 ABD Doları miktarı için ödeme olarak sor. Bu yalanları güveniyor musun! Ne yapmak zorunda olduğunu sadece bu sahte e-posta silmek, bilgisayarınızı tarayın ve enfeksiyon cehennemi bu ileti için sorumlu bulun. Bir kez kötü amaçlı yazılım’ın nerede olduğunu biliyor, ondan kurtulmak gerekir ciddi zarar yapmak mümkün olmadan ASAP. Ne kadar çabuk bu tehlike karşı daha iyi hareket!

1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin Email Scam kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala 1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin Email Scam bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *