1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ Bitcoin Email virüs | Güncelleme

Trojans

1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ oldukça uzun bir virüs adıdır. Neyse ki, bu bir gerçek bir virüs değil. Bu e-posta nezaket şimdi bulunduğu bir scamware parazit için cihazınızda aldı. Bu sahte e-posta yazılmış yalanlar için düşmek değil. Crooks PC yetişkin bir Web sitesi üzerinden bir virüs tarafından enfekte inandırmak istiyorum. Sonuç olarak, onlar şimdi casusluk. Ayrıca iddia onlar sizin video görüntüleri var, webcam ve mikrofon elde ettik.

Scammers talepleri ile uyarsanız yok bu verilerini göstermek tehdit. İddiaya göre m-cüzdan adresi 1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ için 500 $ Bitcoins şeklinde aktarmak için 24 saat verildi. Onlara hiçbir şey ödemezsiniz! Bu e-posta sen ve gereksiz eylemler içine acele yapmak korkutmak için tasarlanmıştır! En kısa zamanda almak ve daha sonra PC potansiyel scamware tehditler için tarama ile devam edin bu iletiyi silmek.

Neden bu e-posta aldım bir sebebi var. Kötü haber yağdıran olmaktan nefret ediyorum ama Bilgisayarınız artık enfeksiyon-alerjik gibi görünüyor. Sahte e-posta kayma başardı sorumlu parazit farkedilmeden ve şimdi neden olan bir sorun. Söz, ki böyle bir kötü amaçlı yazılım olarak değil gelişmiş ve aygıtınızı cant kesmek. Bu erişmek için sanal makine için tek yolu kendiniz yüklemek eğer var.

Çoğu zaman, bu paketlenmiş yazılım aracılığıyla olur. Zaman kazanmak için hızlı yükleme modu seçme hata yapmış olmalı, ama, senden, gizli olarak bu bonus içerik olduğunu fark etmemiştim-otomatik olarak installed üstünde senin PC de. Böyle bir şey olmasını engellemek için gözle ilgili herhangi bir gizli program veya uygulama dışarı-in tercih etmeniz için görünür yapmak için kurulum sihirbazındaki özel veya Gelişmiş modu için önerilir. Aynı zamanda spam e-postalar, güvenilir olmayan bağlantıları ve reklamlar, sel dosyaları ve sahte güncelleştirme isteklerini dağıtılan için scamware için nadir değildir.

Bu e-posta almak için ne kadar korkutucu olabileceğini biliyor. Ama sakin ve dedi iletisindeki hırsızlar tarafından söyledi yalanlar geçmiş görmek önemlidir. Mantıklı düşün. Sen, ne iddia doğrudur emin olmak için için yeterli kanıt değil. Bilgisayar korsanları, saflık ve korku bir kar elde etmek, güveniyor. Para biriminin kendi çekme, aynı zamanda bir şey oldukça doğru değil bir işaretidir. Cryptocurrency takip edilemez. Sorulan bir miktar ödeme yapıyorsanız, paramı geri veya izleme alıcının adresi alınamıyor.

Sadece e-posta bu aldatmaca olarak kabul ve gelen kutusundan silin. O zaman, gerçek bir tehdit kötü e-posta aldatmaca için sorumlu kaldırdığınızdan emin olun. Ne kadar çabuk bulun ve iyi kötü amaçlı scamware parazit kaldırın! E-postayı görmezden bile, size sorun çözülmüş olmayacak ve parazit onun taktik değişecek yüksektir. Kolay bir hedef haline değil! Kişisel verilerinizi korumak ve seni aptal crooks izin verme!

1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ Bitcoin Email kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala 1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ Bitcoin Email bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *