19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB Bitcoin Darknet Email Scam kaldırma | Güncelleme

Trojans

Dikkat et! Mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcıları korkutmak için amaçlayan web etrafında bir tehlikeli e-posta aldatmaca pusuda! İşte bir alıntı ileti:

“Merhaba darknet benim takma olduğunu—. Bu posta kutusu kesmek söyleyerek başlayacağız (bakınız ‘ilk’ senin üstbilgisindeki Tarih) altı aydan fazla içinden önce bana tarafından oluşturulan bir virüs (trojan), işletim sisteminizle enfekte ve uzun zamandır takip ediyordum. Sanırım tüm kişilerinizi bu dosyaları almak istiyor musunuz? Aynı görüşü varsa, o zaman ben 500 $ oluşturduğum kir yok etmek için adil bir fiyat olduğunu düşünüyorum. Bitcoin Cüzdanımı yukarıda miktarına gönder: en kısa zamanda yukarıdaki miktar aldı 19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB, ben garanti veriler silinir, buna ihtiyacı yoktur. Bu mektubu okuma beri 48 saatin var! Senin bu iletiyi okuduktan sonra ben mektubu gördün mü bir otomatik bildirim alırsınız.”

Gerçekte, bu e-postayı hırsızlar masum kurbanları korkutmak ve onları kendi gizlilik isteyecekseniz tutmak için bir fidye ödemek tarafından oluşturulan bir aldatmaca yok. Gönderen iddia ediyor bu e-postanın göndereni uzun zaman önce kesmek oldu ve şimdi onların bilgisayar tehlikeli bir Trojan virüs tarafından kontrol edilir. Mesajları da devlet, etkinlik üzerinde casusluk ve hassas veri toplanan.

Veriler, hacker’ın taleplerini yerine getirmek başarısız olması gerekir diğer kişilerle paylaşılmaz. Ve sözlerini, ceza verir uyarsanız, onlar daha sonra toplanan tüm bilgileri siler. Ama bu e-postadaki bir kelime güvenmemek! Tabii ki, böyle bir ileti alıyorum korkutucu olabilir, ama sakin ve bu tuzağa düşmemek gerekir! E-posta bu scamware kabul ve silin!

Ne yazık ki, e-posta kaldırılması yeterli olmayacaktır. Bu scamware ince hava dışarı görünmedi. Bu e-posta aldıysanız, demek ki bir yerde pusuda, bilgisayarınızda bir parazit. Kötü amaçlı yazılımla kendi bilgisayarınızda işgal değil. Hayır, aygıtınızda yolunu kesmek olamaz. Sadece bu PC’nize erişim verebilirim. Bu genellikle bir Kullanıcı dikkatsiz ve gölgeli reklamlar ve bağlantılar üzerinde tıklama veya spam e-postaları virüslü içerik ekler veya yürütülebilir dosyaları şeklinde açılır zaman olur.

Bir parazit böyle kötü scamware sorumlu yazılım donatılacak ve sahte güncelleştirme isteklerini yoluyla da dağıtılabilir. Saklanarak tehlikeli içerik sizin bilginiz olmadan bilgisayarınızda yüklü emin olun hızlı bir kurulum yerine özel bir seçme bir alışkanlık haline getirmek gerekir. Tek yapmanız gereken ise bu genellikle kötü amaçlı yazılım, kılık değiştirmiş olduğu için herhangi bir ek yazılım dışında tercih. Yazılımınızı güncelleştirmeniz gerektiğinde de yalnızca, resmi ve lisanslı kaynaklara dayanarak önerilir. Körü körüne değil güven rasgele güncelleştirme açılır pencereleri var. Daha sık sık–dan değil, onlar sahte olduğu ortaya çıkar.

Dürüst olalım. Çoğu insan böyle e-posta aldıktan sonra paniğe kapılmaz. Hackerlar güvenmek üstünde senin korku ve saflık, için ikinci bir düşünce vermeden söz konusu, fidyeyi ödemek içine acele yapmak. Kişisel dosyalarına ilişkin etkilenmemek için kurbanlar 500 dolar Bitcoin şeklinde sorulan miktarı ödeyecek. Ama, bunun için gerek yoktur. Duygularını kontrol ve panik vermemek için en önemli olan bu.

19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB Bitcoin Darknet e-posta senin korkudan yararlanma kesmek amacıyla yapılan bir aldatmaca yok. Neye ihtiyacın olduğunu sakin ol, en kısa zamanda almak ve tarama bilgisayar sistemi bu kadar zahmete getiriyor pest için bu e-postayı silmek için. Onu bulduğunuzda, seni bir daha rahatsız veya gizliliğinizi tehlikeye mümkün değildir bu yüzden aygıtınızdan, kaldırmanız gerekir.

19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB Bitcoin Darknet Email Scam kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala 19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB Bitcoin Darknet Email Scam bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *